Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama Servisi

Firmamız Altınşehir‘e yakın bir mesafededir, Halılarınız gün içinde yoğunluğa bağlı olarak adresinizden kesin olarak alınır. Size verilen süre içinde de tam vaktinde teslim edilir. Halı yıkama zahmetli bir iştir ve bir halının yıkama işlemi birçok aşamadan geçer. (Hangi aşamalardan geçtiğini daha önce “Halı Yıkama Aşamaları” sayfamızdan inceleye bilirsiniz.) Bu doğrultuda halı yıkama fabrikamıza yakın bölgeler halılarına daha erken kavuşurlar. İşte Altınşehir Halı Yıkama Servisimizde de bu anlayışa uygun olarak, birçok ilçeye nazaran daha erken teslimat hizmetinden yararlanmaktadır.

Sizde halılarınızı Türkiye’nin en iyi halı yıkama fabrikaları’ndan Kuzey Halı Yıkama‘da yıkatmak için müşheri hizmetlerimizi arayın!

hali yikama ucretsiz servis - Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Tamiri Servisi

Kuzey Halı Yıkama aynı zamanda halı tamiri işlerinizde de mutlak yardımcınız. Evlerimizde kullandığımız halılarımız zaman içinde yıpranmaya başlar, birçoğumuzun evinde atadan dede den kalma, kimi zaman antika değerinde, kimi zaman manevi yönden gelecek nesillerimiz için veya hatıra olarak sakladığımız halılarımız var. Zamana yenik düşen herşey gibi halılarımızda bir süre sonra yıpranmaya başlar.

Bu noktada halı tamiri hizmetlerimiz devreye giriyor. Yıllarını bu işe vermiş, halı tamiri konusunda ehil ustalarımızca halı tamiri işlemleri’nizi muntazam bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Halı tamiri veya halı tadilatı işlemleriniz her halının dokuma tekniğine uygun, renk ve ipliği, mevcut halının özelliklerine göre halı tamiri yapılmaktadır. Detaylı bilgilere “Halı Tamiri” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Halı Yıkama Aşamaları
Next reading
Florya Halı Yıkama