Atakent Halı Yıkama

Atakent - Halkalı - Küçükçekmece - Sefaköy Yetkili Halı Yıkama Servisi

Atakent Halı Yıkama Fiyatları Halkalı

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama, profesyonel halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Bizimle çalıştığınızda, halılarınızın temizliği ve bakımı için en iyi yöntemleri kullanacağız.

Halılarınızın temizliği için kullandığımız yöntemler arasında, su ve deterjan ile yıkama, neme dayanıklı boyaların temizliği için kimyasal maddeler kullanma ve makine temizliği yer almaktadır. Ayrıca, halılarınızın bakımı için neme dayanıklı boyalar uygulayabiliriz.

Halılarınızın yıkandıktan sonra kurutulması için profesyonel kurutma makinelerini kullanıyoruz. Bu sayede, halılarınızı hızlı bir şekilde kurutabilir ve tekrar kullanmaya hazır hale getirebiliriz.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Atakent Halı Yıkama, halılarınızın temizliği ve bakımı için en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Bize ulaşarak halılarınızın temizliği için randevu alabilirsiniz.

Atakent Halı Yıkama, halılarınızın temizliği için profesyonel ekipman ve teknikleri kullanıyor. Bizimle çalıştığınızda, halılarınızın temizliği için en uygun yöntemleri kullanacağız. Örneğin, halılarınızın cinsine ve durumuna göre su ve deterjan ile yıkama, neme dayanıklı boyaların temizliği için kimyasal maddeler kullanma veya makine temizliği gibi yöntemleri kullanabiliriz.

Halılarınızın yıkandıktan sonra kurutulması için profesyonel kurutma makinelerini kullanıyoruz. Bu sayede, halılarınızı hızlı bir şekilde kurutabilir ve tekrar kullanmaya hazır hale getirebiliriz. Ayrıca, halılarınızın bakımı için neme dayanıklı boyalar uygulayabiliriz.

Atakent Halı Yıkama, halılarınızın temizliği ve bakımı için en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Bize ulaşarak halılarınızın temizliği için randevu alabilirsiniz. Ayrıca, halılarınızın temizliği ve bakımı için öneriler ve tavsiyelerde bulunabiliriz. Bize güvenebilirsiniz, halılarınızın temizliği ve bakımı için en iyi hizmeti vereceğiz.

Atakent Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları, halılarınızın cinsine, boyutuna, durumuna ve temizlik ihtiyacına göre değişebilir. Örneğin, standart halılar için bir yıkama fiyatı, neme dayanıklı halılar için farklı bir fiyat olabilir. Ayrıca, halılarınızın bakımı için uygulayabileceğimiz neme dayanıklı boyalar için ek bir fiyat talep edebiliriz.

Halılarınızın temizliği ve bakımı için uygulayabileceğimiz hizmetler arasında su ve deterjan ile yıkama, neme dayanıklı boyaların temizliği için kimyasal maddeler kullanma ve makine temizliği yer almaktadır. Ayrıca, halılarınızın kurutulması için profesyonel kurutma makinelerini kullanıyoruz.

Atakent Halı Yıkama, halılarınızın temizliği ve bakımı için en uygun fiyatları sunmak için çalışıyor. Bize ulaşarak halılarınızın temizliği ve bakımı için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca, halılarınızın temizliği ve bakımı için öneriler ve tavsiyelerde bulunabiliriz.

Atakent Halı Yıkama, halılarınızın temizliği ve bakımı için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bizimle çalıştığınızda, halılarınızın temizliği için en iyi hizmeti alacağınızın garantisini verebiliriz.

 1. Deneyimli Ekip: Atakent Halı Yıkama, halı temizliği konusunda deneyimli bir ekip tarafından yürütülür. Böylece halılarınızın temizliği için en uygun yöntemleri kullanacağız.
 2. Özel İlgi: Halılarınız bizim için önemlidir. Bu nedenle, halılarınızın temizliği için özel ilgi gösteriyoruz. Her halının özelliklerine ve durumuna göre özel bir yöntem seçiyoruz.
 3. Hızlı Servis: Halılarınızın temizliği için hızlı hizmet sunuyoruz. Böylece halılarınızın temizliği için hızlı hizmet alacağınızın garantisini verebiliriz.
 4. Uygun Fiyatlar: Halılarınızın temizliği için uygun fiyatlar sunuyoruz. Böylece halılarınızın temizliği için en uygun fiyatları alacağınızın garantisini verebiliriz.
 5. Güvenilir Servis: Halılarınızın temizliği ve bakımı için güvenilir hizmet sunuyoruz. Böylece halılarınızın temizliği için güvenilir hizmet alacağınızın garantisini verebiliriz. Atakent Halı Yıkama, halılarınızın temizliği için en iyi hizmeti sunmak için burada, size uygun bir fiyat ile hizmet vermekteyiz. Bize ulaşarak halılarınızın temizliği için randevu alabilirsiniz.

Kuzey halı yıkama servisi olarak süper hızlı hizmet verdiğimiz başlıca bölgelerimiz:

 • Halı Yıkama
 • Halkalı
 • Küçükçekmece
 • Sefaköy
 • Bosphorus City
 • İstanbul Sarayları
 • Tema İstanbul
 • Soyak Evo Star
 • Soyak Park Aparts
 • Dumankaya Consept
 • İstanbul Lounge 1-2
 • Avrupa Konutları 1-2-3
 • Güneşpark Evleri 1-2-3
 • Orkide Evleri
 • Elit City
 • Soyak Olimpia Kent
 • Akasya Evleri
 • Toki Fulya Evleri

Kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Kuzey halı yıkama 1997’den günümüze halı, koltuk, yorgan, battaniye ve stor perde yıkama dışında ayrıca profesyonel olarak halı tamiri hizmetleride vermektedir. Mazisi yarım asıra dayanan ustalarımız her türlü el dokuma, antika vb. halılarınızı aslına uygun olarak tadil edebilmektedir.

Servisimizde hiçbir zararlı kimyasal barındırmayan, tamamen doğal “vegan” şampuanlar kullanılmaktadır. Doğal halı şampuanları sayesinde kalabalık şehir ortamının verdiği stres ve kalitesiz oda havası son bulur. Halılarınızda bakteri ve toz akarlarının üremesine karşı etkili mücadele eder ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlar.

Atakent Koltuk Yıkama

Sizde mobilyalarınızı güvenilir, kurumsal bir koltuk yıkama tesisinde yıkatmak istemez misiniz? koltuklarınız profesyonel ekiplerimizce lokasyonunuzda ve müşterilerimizin gözü önünde ifa edilmektedir. Buna göre müşterilerimiz uygulamanın hangi kalitede yapıldığını, hangi işlemleri içerdiğini ve yapılan temizliği canlı olarak görüp onaylama imkanı bulur.

Koltuk yıkama uygulamalarımız radevu usülü yapılmaktadır. Lütfen öncelikle servisimizden randevu alınız.

Sosyal Medyada bizi takip edin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. https://www.instagram.com/kuzeyhaliyikama/

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp
Servis Bölgeleri

Comments

 • Cavidan Yazıcı ,

  Fabrikanızı dışarıdan gördüm Yeriniz bayagı büyük içeri girmedim eşimle bir çayınızı içmeye ve halıları yıkarken görmeye gelmek istiyoruz

 • İsmail Pelin ,

  Ellerinize saglık cok güzel olmuş yenigibi duruyor

  • Kuzey Halı Yıkama ,

   Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Halı yıkama sistemlerimiz kişiye özel olarak yıkama uygulamaları yapmaktadır. Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı Avrupa’nın en iyi halı şampuanlarından oluşmaktadır. Bu yüzden halılarınız ilk günkü parlaklığında ve %100 hijyenik olarak yıkanır. Detaylı bilgi, yenilik ve kampanyalarımızdan önceden haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip ediniz.

   Esenlikler dileriz.

 • Zeynep Tonguç ,

  Tema İstanbul’daki Evimizdeki halımızı kedimiz zarar vermişti kuzey halıya sadece yıkama İcin vermiştik bizi aradılar istersek Halımızı tamir edeceklerini söylediler bide tamam dedik halı1 hafta sonra geldi. Sanki o Halı gitti yeni Halı geldi ve cüzzi bir bedel ödedik. Tesekkürler

 • Münevver ,

  Bizzat eşimle fabrikayı ziyaret ettim gerek sahipleri gerek çalışanları çok misafirperverdi otomatik bant sistemli makinalarda el değmeden halılar karışmadan yıkanıyor bol bol durulamnıyor yani halılar tek tek yıkanıyor artık içimiz rahat bir şekilde halılarımızı yıkatıyoruz tavsiyem gidip görün fabrikayı sizde tevsiye edersiniz benim gibi cevrenize

 • Münevver ,

  Bizzat eşimle fabrikayı ziyaret ettim gerek sahipleri gerek çalışanları çok misafirperverdi otomatik bant sistemli makinalarda el değmeden halılar karışmadan yıkanıyor bol bol durulanıyor yani halılar tek tek yıkanıyor artık içimiz rahat bir şekilde halılarımızı yıkatıyoruz tavsiyem gidip görün fabrikayı sizde tevsiye edersiniz benim gibi cevrenize

 • Nermin ,

  Kesinlikle tavsiye ederim Çok temiz yıkamışlar halılarımı teşekkürler atakent kuzey halı

  • Kuzey Halı Yıkama ,

   Nermin hanım değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın. Sağlıklı günler dileriz.

 • Engin Aktepe ,

  Atakent Kuzey Halıya Teşekkürler bizi halı almaktan kurtardı

 • Atekent ,

  Kuzey halı yıkama atakent gercekden cok temiz yıkamış tüm lekeler çıkmış

 • ömer ,

  Atakent Kuzey halı yıkama fabrikasını gidip ziyaret ettim cok temiz tesisleri var tavsiyem gidip görün içiniz rahat bir şekilde halılarınızı yıkatabilirsiniz halı yıkama fiyatlarıda çok uygun.

 • ömer gencer ,

  Atakent Kuzey halı yıkama fabrikasını gidip ziyaret ettim cok temiz tesisleri var tavsiyem gidip görün içiniz rahat bir şekilde halılarınızı yıkatabilirsiniz halı yıkama fiyatlarıda çok uygun.

 • aybuke ,

  Atakent Kuzey Halı Yıkama Sayesinde Çöpe atmayı düşündüğüm halıyı şuan kullanıyorum nasıl o kadar Güzel temizlemişler anlamış değilim Sorduğumda kaliteli Şampuan Kullandıkları için Şampuanın markası Era111 Tekrardan Teşekkürler kuzey yıkama

 • Leave a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Yün Halı Nasıl Temizlenir?
  Next reading
  Halıdaki Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
  Hızlı Ara!