Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama Servisi

Bu sayfada Ataköy Halı Yıkama Servisi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Kuzey Halı Yıkama Servisi İstanbul Avrupa Yakası’nda hemen hemen tüm ilçe ve mahallelere hizmet veren sayılı firmalardan biridir. Halılarınız Kuzey Halı Yıkama Servisi‘nde el değmeden endüstriyel makinalarımızda kişiye özel yıkanmaktadır.

Kişiye özel halı yıkama nedir?

Kuzey Halı Yıkama Servisi
Kuzey Halı Yıkama

Kişiye özel halı yıkama’nın açılımı, halılarınız asla başkalarının halıları ile karışmaz! tek bir halının sığabildiği özel üretim cnc makinalarımızca titizlikle yıkanmaktadır.

Halılarınız sıkma işleminde de yine tek bir halının sığabildiği endüstriyel halı sıkma makinalarımızda suyu alınır ve özel kurutma odalarımıza kurutmaya bırakılır.

İşletmemizde CE sertifikalı Avrupa’nın en iyi halı şampuanı ERA111 ürünleri kullanılmaktadır. Era111 Antibakteriyel halı şampuanı %100 hijyen sağlar, halılarınız yıpranmaz.

Kuzey Halı Yıkama Servisinde halılarınız zararlı kimyasallarla asla yıkanmaz!

Sizde Ataköy’deki binlerce müşterimiz arasına katılın, halılarınız ilk günkü parlaklığında, lekesiz ve antibakteriyel olarak evinizi süslemeye devam etsin.

İstanbul’un en nezih ilçelerinden Bakırköy’e bağlı Ataköy, 11 kısımdan oluşuyor. Bu büyük semte hızlı hizmet verebilmek için özel bir ekip oluşturduk. Bu ekip Atrium çevresinde merkezi noktalarda konuşlanmış olup müşteri çağrısı aldığı anda en yakın ekip harekete geçiyor ve en kısa sürede adresinize gelerek hizmet işlemine başlıyor. Kuzey halı yıkama Ataköy halkına önem veriyor, isteklerinizi ve şikayetlerinizi dikkate alarak hizmetlerini buna göre güncelliyor. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor ve buna göre çalışmalar yapıyor. Dilerseniz hemen Müşteri Yorumları sayfamızdan firmamız hakkında şikayet ve değerlendirmelerinizi yapabilir, diğer müşterilerimize firmamız hakkındaki düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Kuzey halı yıkama Ataköy halı yıkama servisi daima yanınızda!

Sağ alt kısımda bulunan zil ikonuna tıklayarak, “kampanya olduğunda haber ver.” seçeneği ile web sayfamızı tarayıcınıza ekleyin! Ataköy’deki müşterilerimize özel indirim ve kampanyalarımızdan şimdi sizde yararlanmaya başlayın!

 

Neden Kuzey Halı Yıkama Tercih Edilmeli?

 • Çünkü Kuzey Halı Yıkama Servisi sektörde 15 yıllık deneyimi, elit, kurumsal müşteri portföyü ile İstanbul’da binlerce müşteriye %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veriyor.
 • Kuzey halı yıkama Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax tercih ediyor.
 • Halılarınızdaki tüm lekeleri özenle, halıya asla zarar vermeden temizliyor.
 • Kuzey halı yıkama’da halılarınız sigortalıdır.
 • Kuzey halı yıkama süper hızlı servis hizmeti sunuyor.
 • Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket ediyor.

İşte tüm bunlar biraraya geldiğinde mutlu müşteriler görmek bize işimize daha ehemmiyetli, daha özverili ve daha iyi hizmet anlayışı ile çalışma azmi veriyor.

 

hali yikama ucretsiz servis - Ataköy Halı Yıkama

Servis Bölgeleri

Comments

 • Julide Arslan ,

  Söz verdikleri gün alıp teslim ettiler ama ben halıları açamadım annem rahatsızlanmıştı bugun actım mis gibi kokuyordu teşekkürler sizi herkese tavsiye edecegim

 • Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Halkalı Halı Yıkama
  Next reading
  Halı Yıkama Aşamaları