Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı yıkama servisi

Bahçeşehir Halı Yıkama Servisi çeyrek asırlık halı temizleme hizmetleri %100 kaliteli temizlik %100 müşteri memnuniyeti Kuzey Halı Yıkama’da üstelik şimdi daha temiz ve daha hesaplı!

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp
Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Eğer sizde Bahçeşehir’de halı yıkama servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Üstün hizmet anlayışı ve kalitesi, 5000m² kapalı alanı ile halı yıkama hizmetinden daha ötesi! Kurumsal, müşteri memnuniyeti politikasına özen gösteren ve güler yüzlü ekibimizle Bahçeşehir’de hizmetinizdeyiz.

Cnc makina parkurumuzda halılarınız Avrupa standartlarında ERA111 endüstriel naturemax halı şampuanları ile özenle yıkanmaktadır.

Halılarınız cansız ve soluk mu görünüyor? Era111 ile ilk günkü parlaklığında, canlı ve tertemiz görünsün. İçeriğindeki özel çözeltilerle, bakanlık onaylı, çeşitli üniversitelerin testlerinden başarı ile geçmiş. 100% Türk malı Era111 sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için servisimizce tercih edilmektedir.

Bahçeşehir halı yıkama fabrikası

Tüm bunların yanında Bahçeşehir Halı Tamiri konusunda da uygun fiyat avantajlarıyla Kuzey halı yıkama fabrikasını arayabilirsiniz. Halılarınız fabrikamızda özenle talilattan geçirilerek ilk günkü halinde teslim edilmektedir. Sadece bunlarla sınırlı değil! Antika halılarınızda aslına uygun olarak tadilat edilebiliyor. Sökük, yırtık gibi korozyona uğramış kısımları aslına uygun olarak yeniden örülebilir ve antika halılarınızda uzun yıllar saklamanız için hazır bulunur.

Bahçeşehir’de halı yıkama fiyatları

Servisimiz, müşteri memnuniyeti politikası gereği, piyasa koşullarına göre en ekonomik fiyatları belirlemiştir. Halı türüne, leke ve yıkama tekniğine göre fiyatlama yapılmaktadır. En garantili fiyatlamayı yapabilmemiz için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günün mesai saatleri içinde çağrılarınızı bekliyor olacaklar.

Servisimiz, eğitimli elemanlardan oluşmaktadır. Tüm elemanlarımız konusunda uzman, bilgili ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket eder. Nazik ve kibardır. Müşterilerimizin tüm isteklerini eksiksiz yerine getirir ve %100 müşteri memnuniyeti politikamızın gereğini yerine tam olarak getirmekle yükümlüdür.

Siz de profesyonel bir halı yıkama deneyimi için şimdi bizi arayın!

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilir. Yeni müşterilerimize hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olmaları konusunda değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 2 Kasım 2019 @ 20:11:45

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Küçükçekmece Halı Yıkama
Next reading
Ataköy Halı Yıkama
Hızlı Ara!