Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama fiyatları ve üstün temizlik sistemleri ile tavsiye edilen, En iyi Bakirkoy hali yikama firmasıdır.

Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama servisi olan Kuzey Halı Yıkama Bakırköy’de 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında kişiye özel temizlik hizmetlerini Türkiye’ye tanıtan firmamız aynı zamanda Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Bakırköy’deki tüm müşterilerimiz iyi bilir ki, Kuzey Halı Yıkama halılarınıza gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

İddia ediyoruz!!

Bakırköy En iyi halı yıkama

Kuzey Halı Yıkama

5000m² kapalı alanı ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama tesisi bizde! Kişiye özel bant sistemimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz. El değmeden, özel CNC makinalarımızda özenle yıkanmaktadır.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte halılarınızı teslim eder. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Sizde Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama fabrikası ile çalışmak istemez misiniz?

Bakırköy Halı Yıkama
Bakırköy halı yıkama firmaları arasında Kuzey halı yıkama tam aradığınız temizlik firmasıdır. 15 yıldır hizmet verdiğimiz semtimizde herkesçe bilinen firmamıza halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılarınız söz verilen termin süresinde adresinize ilk günkü temizliği ve mis kokulu olarak özel ambalajında teslim edilecektir. Hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Birçok müşterimizle artık aile kadar yakın ve samimi bir ortamda çalışmanın hazzını yaşıyor, bu doğrultuda müşterilerimizi memnun edebilmek adına her geçen yıl bünyemizde yepyeni teknolojileri katarak yolumuza devam ediyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için daha neyi bekliyorsunuz? halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bakırköy’de halı yıkama fiyatları

Servisimiz, verdiği hizmet kalitesi ile mevcut piyasa koşullarında en ekonomik seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. Servisimizde aynı zamanda kapıda kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler sunuluyor. İster kapıde peşin ödeyin isterseniz, kredi kartı veya banka kartı ile hatta taksit dahi yaptırabilirsiniz. Bunun dışında facebook sayfamızı takip ederek birçok kampanya ve fırsatlardan yararlanma şansınada sahip olabilirsiniz.

Önemli uyarı!
Son zamanlarda temizlik piyasasında onlarca korsan firma peydah oldu. Başta vergi, su, elektrik gibi ülke ekonomisine çok büyük darbeler vuran bu korsan firmalar, sağlığınız açısından hiç hijyenik olmayan koşullarda halı yıkama uygulamaları yapmakta ve geri dönüşü olmayan tehlikelere sizin ve sevdiklerinizin sağlığına kasdetmektedirler. Lütfen çağırdığınız servisi önceden araştırmadan hizmet alımı yapmayınız!

Kuzey Halı yıkama sağlıklı günler diler.

 

Yorumlarınız bizim için çok değerli, lütfen yeni katılımcılar için olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı bizimle paylaşın, böylelikle bu sayfaya giriş yapan tüm yeni katılımcılara firmamız hakkında detaylı bilgi vermiş olursunuz.

Ayrıca “Müşteri Yorumları” adında bir sayfamızda mevcuttur. Müşterilerimizin olumlu/olumsuz tüm yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

15 yıldır Bakırköy Halı Yıkama firması olarak bizi tercih eden 150.000 müşterimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Son güncelleme: 31 Ekim 2019 @ 13:32:37

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Yeşilköy Halı Yıkama
Next reading
Sefaköy Halı Yıkama
Hızlı Ara!