Bakırköy Halı Yıkama

bakirkoy hali yikama - Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama

Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama servisi olan Kuzey Halı Yıkama Bakırköy’de 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında kişiye özel temizlik hizmetlerini Türkiye’ye tanıtan firmamız aynı zamanda Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Bakırköy’deki tüm müşterilerimiz iyi bilir ki, Kuzey Halı Yıkama halılarınıza gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

İddia ediyoruz!!

Bakırköy En iyi halı yıkama

Kuzey Halı Yıkama

5000m² kapalı alanı ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama tesisi bizde! Kişiye özel bant sistemimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz. El değmeden, özel CNC makinalarımızda özenle yıkanmaktadır.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte halılarınızı teslim eder. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Sizde Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama fabrikası ile çalışmak istemez misiniz?

Bizi arayın!

17 Yıllık Tecrübe

Bilgi İçin! = 0212 693 82 82   Whatsapp= 0542 639 82 82

yukarıdaki numaralarımıza mobilden tıkla ara yapabilirsiniz.
Bakırköy halı yıkama firmaları arasında Kuzey halı yıkama tam aradığınız temizlik firmasıdır. 15 yıldır hizmet verdiğimiz semtimizde herkesçe bilinen firmamıza halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılarınız söz verilen termin süresinde adresinize ilk günkü temizliği ve mis kokulu olarak özel ambalajında teslim edilecektir. Bakırköy halı yıkama hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Birçok müşterimizle artık aile kadar yakın ve samimi bir ortamda çalışmanın hazzını yaşıyor, bu doğrultuda müşterilerimizi memnun edebilmek adına her geçen yıl bünyemizde yepyeni teknolojileri katarak yolumuza devam ediyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için daha neyi bekliyorsunuz? Bakırköy halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Yorumlarınız bizim için çok değerli, lütfen yeni katılımcılar için olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı bizimle paylaşın, böylelikle bu sayfaya giriş yapan tüm yeni katılımcılara firmamız hakkında detaylı bilgi vermiş olursunuz.

15 yıldır Bakırköy Halı Yıkama firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Basın Sitesi Halı Yıkama
Next reading
Bağcılar Halı Yıkama