Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama Servisi

Başakşehir Halı Yıkama Servisi

Kuzey Halı Yıkama Başakşehir‘de tüm kısımlarda süper hızlı servis hizmeti sağlamaktadır. 17 Yıllık tecrübesi, güleryüzlü ekipleri ve Avrupa standartlarında halı yıkama hizmeti sağlayan Kuzey Halı Yıkama Servisi %100 müşteri memnuniyeti prensibine dayalı şirket politikası sunmaktadır.

Teknolojinin yeniliklerinden daima faydalanan firmamız yenilenen web sayfası ile müşterilerine daha iyi hizmet edebilmeyi amaçlamaktadır. Evinizden, ofisinizden birkaç tıklama ile servisimizi çağırabilir, Başakşehir’de halı yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz “Müşteri Yorumları” sayfamızdan müşterilerimizin deneyimlerini okuyabilir %100 müşteri memnuniyeti politikamıza verdiğimiz özene şahit olabilir ve sizde değerli yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Başakşehir halı tamiri konusunda da tek adresiniz Kuzey Halı Yıkama! Aslına uygun tüm halı tadilatlarınız fabrikamızda işinin ehli, bu işe gönül vermiş ustalarımızca tadilat edilmektedir. Ayrıca antika halılarınızda büyük bir özenle bünyemizde tadilat edilebilmekte, ilk günkü halini alarak uzun yıllar saklamanıza yardımcı olmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Servisi 17 Yıllık Tecrübesi ile!

Bilgi İçin! = 0212 693 82 82   Whatsapp= 0542 639 82 82

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bahçeşehir Halı Yıkama
Next reading
Halkalı Halı Yıkama