Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama Servisi

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama Kurumsal web sayfasına hoşgeldiniz.

Bu sayfada Başakşehir ilçemize sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Lütfen istediğiniz başlığa gitmek için, aşağıdaki hızlı menü başlık kısayoluna tıklayın.

  1. Başakşehir Halı Yıkama
  2. Başakşehir Stor Perde Yıkama
  3. Başakşehir Zebra Perde Yıkama
  4. Başakşehir Koltuk Yıkama
  5. Başakşehir Yorgan Yıkama
  6. Başakşehir Yastık Yıkama
  7. Başakşehir Battaniye Yıkama
  8. Başakşehir Halı Tamiri

Başakşehir Halı Yıkama

Kuzey Halı Yıkama Başakşehir‘de tüm kısımlarda süper hızlı servis hizmeti sağlamaktadır. 17 Yıllık tecrübesi, güleryüzlü hizmet anlayışı ve Avrupa standartlarında halı yıkama hizmeti sağlayan Kuzey Halı Yıkama Servisi %100 müşteri memnuniyeti prensibine dayalı şirket politikası uygulamaktadır.

Merkezi Başakşehir’de olan servisimiz, tüm kısımlara gün içinde en hızlı biçimde hizmet vermektedir. Servisimizde tüm halı, yorgan, yastık, battaniye, stor ve zebra perdelerinizi gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz.

Başakşehir halı yıkama servisi 5000m² kapalı alanı ve 2000m² yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük temizlik servislerinden biridir.

Servisimiz tüm teknolojik alt yapıya sahiptir. Kapıda kredi kartı ile veya Mobil ödeme gibi birçok ödeme sistemini güvenilir bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Başakşehir’de 200.000 dolayında müşteri portföyüne sahip, tercih ve tavsiye edilen bir firma olarak Başakşehir’li müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti vermenin mutluluğu ile daima hizmetinizde!

Başakşehir Halı Yıkama servisinde halılarınız başka müşteri halıları ile karışmadan, size özel olarak tek tek yıkanmaktadır. Halılarınız servisimizde tüm temizleme sürecinde tam olarak profesyonel bir yolculuk yaparak evlerinize %100 hijyen garantili olarak ulaşmaktadır. Başakşehir Halı Yıkama yüzdeyüz yerli imalat olan, Era111 Endüstriyel Naturemax halı şampuanları kullanmaktadır.

Era111 Avrupa’nın 1 numaralı deterjan markasıdır. Birçok alanda kullanılan ERA111 ile firmamızda yıkanan eşyalarınız %100 hijyenik olarak temizlenir.

Türkiye’nin En Büyük Halı Yıkama Kompleksi Başakşehir’de

Tel: 0212 639 82 82    –      WhatsApp: 0542 639 82 82

Mobil cihazınızdan arama yapmak için, ilgili butona tıklayın.

Başakşehir Stor Perde Yıkama

Son yılların en çok tercih edilen Home Textile ürünlerinden biri olan Stor Perdeler, şık tasarımları ve ergonomik yapıları ile çok tercih edilen bir ürün haline geldi. Stor perdelerin hayatımıza girmesiyle evlerimizinde havası bir o kadar değiştiğini söyleyebiliriz. Ancak! artı yönleri olmasına rağmen stor perde yıkama işlemi çok zahmetli ve kesinlikle profesyonel ellerde yıkanması gereken bir üründür.

Başakşehir Stor perde yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri aşağıda sizler için derledik. Dilerseniz öncesinde “Evde Stor Perde Nasıl Temizlenir?” makalemize de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Stor Perde Yıkama uygulaması mutlaka profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bunun nedeni, stor perdeler birçok sökülebilir hassas malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca kullanılması gereken profesonel deterjanlar ve kumaşın zarar görmeden karkastan sökülmesi gibi hayati öneme sahip birdizi uygulamadan geçmek zorundadır.

Bu işlemler dikkatlice ve profesyonel kişilerce yapılmadığında güzelim perdeleriniz, geri dönüşü olmayan deformasyonlara maruz kalır ve çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz.

Başakşehir Stor Perde Yıkama uygulamalarımız profesyonel ekiplerimizce uygulanmaktadır. Perde karkası veya kumaşlarınızda en ufak bir deformasyona maruz kalmadan, talimatnamelere göre sökülür, temizlenir ve adresinize teslim edilir. Başakşehirde birçok müşterimiz, bilinçsiz yıkama atölyelerine verdikleri perdelerinin çöpe gittiğinden bahsediyor ve stor perdelerini yıkatmaktan korkarak uygulama hizmeti almak istiyordu! Taa ki servisimizdeki uygulamaları görene kadar!

Sizde Başakşehir Stor perde yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için işi ehline bırakın ve şimdi bizi arayın!

Profesyonel Stor Perde Yıkama Servisi

Tel: 0212 639 82 82    –      WhatsApp: 0542 639 82 82

Mobil cihazınızdan arama yapmak için, ilgili butona tıklayın.

Dilerseniz “Müşteri Yorumları” sayfamızdan müşterilerimizin deneyimlerini okuyabilir %100 müşteri memnuniyeti politikamıza verdiğimiz özene şahit olabilir ve sizde değerli yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Başakşehir halı tamiri konusunda da tek adresiniz Kuzey Halı Yıkama! Aslına uygun tüm halı tadilatlarınız fabrikamızda işinin ehli, bu işe gönül vermiş ustalarımızca tadilat edilmektedir. Ayrıca antika halılarınızda büyük bir özenle bünyemizde tadilat edilebilmekte, ilk günkü halini alarak uzun yıllar saklamanıza yardımcı olmaktadır.

“Başakşehir Halı Yıkama Servisi 17 Yıllık Tecrübesi ile”

Bilgi İçin! = 0212 639 82 82   Whatsapp= 0542 639 82 82

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bahçeşehir Halı Yıkama
Next reading
Halkalı Halı Yıkama