Basın Sitesi Halı Yıkama

Basın sitesi halı yıkama hizmetleri

Basın Sitesi Halı Yıkama Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası kuzey halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. Tam otomatik sistemlerimiz sayesinde halılarınız ilk günkü parlaklığında, eviniz bahar havasında olsun.

kuzey hali yikama telefon - Basın Sitesi Halı Yıkama
kuzey hali yikama whatsapp - Basın Sitesi Halı Yıkama
Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Basın sitesi halı yıkama firması arıyorsanız, halı yıkamacınızın mesleki yeterlilikte olmasına özen gösteriniz. Halılarınızı kurumsal, işinin arkasında durabilecek firmaları tercih etmeniz ileride yaşayacağınız olası sorunların önüne geçecektir. Basın sitesi halı yıkama hizmeti almadan bu hususlara dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

“Kuzey Halı Yıkama’da halılarınız Avrupa’nın 1 numarası ERA111 ile yıkanıyor.”

Halılarınızın ehil firmalarca yıkanması sağlığınız açısından büyük önem taşımaktadır. Sevdiklerinizin bütün gün halılarınızın üzerinde yaşamlarını sürdürdüklerini düşündüğünüzde en çok hijyenik olması gereken yerlerin başında halılarınızın geldiğini anlayacaksınız. Hertürlü halı, yapısı gereği bakteri barındırmaya son derece müsait ve bir o kadarda evimizde olması kesinlikle şart olan eşyaların başında gelir. Halıların bakterilerden arındırılması, yetkinliğinden emin olunan firmalarca yıkanması ileride başınıza gelebilecek sağlık sorunlarının önünde bir set oluşturacaktır.

Basın Sitesi Halı Yıkama 100% Hijyen Garantili Temizlik

halı yıkama hizmeti alan binlerce müşteri portföyüne sahip kuzey halı yıkama her yıl geliştirdiği makina parkuru, güleryüzlü hizmet anlayışı ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti politikası ile halı yıkama sektöründe inovasyonun öncüsü olmaya devam ediyor.

Halılarınız fabrikamızda hangi aşamalardan geçiyor merak ediyorsanız. Tıklayın»

Kuzey halı yıkama hizmetleri olarak halılarınızı Oto Yıkama ve Merdiven altı yetkisiz firmalarda yıkatmamanızın önemine bir kez daha vurgu yapmak isteri. Halılarınız üzerinde tüm gün siz ve sevdiklerinizin yaşamınızı geçirdiğinizi daha önce hatırlatmıştık. Bir arabanın motorunun yıkandığı ortamda halılarınızı yıkatmak ister miydiniz? Peki ya yüzlerce halının aynı anda kir pas içinde bir su havuzunun içinde hep birlikte yıkandığını hayal edebiliyor musunuz? halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Türkiye’nin en büyük halı yıkama kopmleksi olan Kuzey Halı Yıkama daima yanınızda!

Arayın! gelelim, halılarınızı aynı gün ücretsiz servis olanaklarımızla adresinizden alıp tertemiz yıkayıp, söz verdiğimiz gün ve saatte adresinize teslim edelim. Üstelik kapıda kredi kartı ile ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

basin sitesi hali yikama - Basın Sitesi Halı Yıkama
Basın Sitesi Halı Yıkama Hizmetleri

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 2 Kasım 2019 @ 20:03:30

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Yeşilyurt Halı Yıkama
Next reading
Bağcılar Halı Yıkama
Hızlı Ara!