+90 212 639 82 82

Sosyal Medyada Biz}

Merhaba!
Kuzey Halı Yıkama Servisi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden "Müşteri Yorumları" sayfamızdan firmamız hakkındaki görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!
Müşteri Yorumlarıž »

Hakkımızda

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hemde halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir.

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikro organizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçilmesi gerekmektedir.

     Peki bu işlemler nelerdir? detaylı bilgiye “Halı Nasıl Yıkanır?” isimli makalemize gözatabilirsiniz.
Ayrıca evde de halılarınız için yapacağınız birçok işlem olduğunu söylemek isteriz. Bunun için “Halı Yıkama da Püf Noktalar” isimli makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Peki biz kimiz?

     Kuzey Halı Yıkama San. Tic. 17 yıllık mesleki tecrübesi ile halı yıkama sektöründe bugün Türkiye‘nin en önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Güleryüzlü hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini esas alan, müşterilerinin halılarına son derece titiz davranan, söz verdiği tarihte teslimat yapan,
     İstanbul genelinde binlerce müşteri portföyü ve çağın gerektirdiği şekilde teknolojik alt yapıya özen gösteren bir firma olmuştur.

2000 Yılında Nurettin YILMAZ tarafından kurulan firmamız, bugün geliştirdiği araç filosu, müşteri destek hattı, son teknoloji makina parkuru ve işinde profesyonel güleryüzlü ekibiyle hizmetlerini artırarak yoluna devam ediyor.
Kuzey Halı Yıkama bugün tüm devlet kurumları, kurumsal şirketler vb. kurumların gerektiği yerde yerinde halı yıkama işlemlerinide başarı ile sürdürmektedir.

Vizyonumuz

İstanbul’da halı yıkama da 1 numaralı firma olmak. Bunu tüm Türkiye’ye yaymak.

Misyonumuz

İstanbul’lu hanımların halı yıkama da en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

Kalite Politikası

Halılarınız kesinlikle başkalarının halıları ile karışmaz, kişiye özel olarak CNC makina parkurumuzda yıkanır, durulanır ve kurutulur.
Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı ERA111 olmak üzere hijyenik, sağlıklı ve halıya kesinlikle zarar vermeyen hammaddeler kullanıyoruz.
Halılar titizlikle paketlenerek adrese teslim edilmektedir.
Halı Yıkama Sistemlerimizle halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşur capcanlı, parlak ve yeni bir görünüme kavuşur.

CLOSE
CLOSE