Halkalı Halı Yıkama

Halkalı - Başakşehir - Sefaköy - İkitelli - Kayaşehir Yetkili Halı Yıkama Servisi

Halkalı Halı Yıkama Servisi

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama kişiye özel halı yıkama sistemleri ile en güvenli temizlik şirketi. Üstelik şimdi çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik.

Halkalı halı yıkama servisi, evinizin en değerli halıları için daha fazla hijyen ve daha uzun ömürlü temizlik yöntemleri kullanıyor. Ticari veya ev halılarının yanı sıra hertürlü koltuk, yatak, yorgan, yastık, stor perde ve halı tamiri işlerinizi güvenle servisimizde yaptırabilirsiniz.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

İşletmemiz tamamen eğitimli ve güvenilir profesyonellerden oluşmaktadır. Profesyonel halı yıkamacınız olarak, halınızın eviniz için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, halılarınızın korunması ve harika görünmesini sağlamaya yardımcı olan kapsamlı bir temizlik sunuyoruz.

Halkalı halı yıkama servisi en gelişmiş ürün ve ekipmanları kullanmaktadır. Ayrıca halılarınızın en iyi durumda kalmasnı sağlamak için Avrupa standartlarına uygun temizlik yöntemleri kullanıyoruz.

Kuzey Halı Yıkama Kovid-19

Halkalı halı yıkama, Covid-19 ile mücadele kapsamında tüm önlemlerini alarak bu zorlu süreçte de kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

İşletmemizde 2019 yılından bu yana kişiye özel halı yıkama sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Kişiye özel halı yıkama sadece sizin halılarınızın yıkandığı ve başkalarının halıları ile temas etmeyen son derece güvenli bir halı yıkama sistemidir.

Sistemin her ünitesinde yalnızca bir halı yıkanabilmekte ve yine her ünitede taze temiz su kullanılmaktadır.

Halılarınız sahip olduğunuz en pahalı ev eşyalarından biridir. Halılarınızın düzenli olarak profesyonelce temizlenmesi hem ömrünü uzatır hem de mükemmel parlaklıkta kalmasını sağlayarak uzun süre kullanmanızı olanak tanıyacaktır.

Halkalı halı yıkama servisinde her çeşit leke çıkarma, koku giderme gibi temel uygulamalar profesyonel olarak sunulur. Profesyonel bir temizlik için bugün bizi arayın.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Evde daha temiz bir halı isteyen konut müşterilerinin yanı sıra ofis halılarına, otel halılarına ve diğer iş halılarına ihtiyaç duyan müşterilerle çalışıyoruz.

Halkalı’da eviniz veya işiniz için profesyonel bir uzman temizlik hizmeti arıyorsanız, Halkalı halı yıkama servisinden başka bir yere bakmayın. Güvenilir, güleryüzlü, iyi eğitimli ve tüm müşterilerimize saygılıyız. Ayrıca sektörümüzü iyi tanıyoruz ve bir dizi koruma ürünü hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz.

Halkalı Sıkça Sorulan Sorular:

Lekeli Halımı Servise Vermeden Önce Ne Yapmalıyım?

Lekenin halıya nüfuz etmesini önlemek için çeşitli uygulamalarla inatçı ve çıkmayan bir lekeye dönüşmesini önlemeniz çok önemlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/10-hali-lekesi-cikarma-yontemi.html/

Bir Halı Ne Sıklıkta Temizlenmelidir?

Halıların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Halılar toksinler ve bakteriler için eşsiz bir zemin oluşturabileceğinden, halınızın en az altı ayda bir profesyonel olarak temizlenmesini öneriyoruz.

Bunu dışında haftada en az iki kere süpürmelisiniz. Kirli halılar alerjiye neden olabilir, bu nedenle halılarınızın düzenli olarak temizlenmesi daha rahat ve keyifli bir ortam oluşturacaktır.

Tüm Lekeleri Çıkarıyormusunuz?

Halkalı halı yıkama teknisyenleri tüm lekeleri çıkarmak için bilgi, deneyim ve en iyi doğal solüsyonlarla donatılmıştır. Ne yazık ki, bazı lekeler sertleşerek halı liflerinde kalıcı renk bozulmalarına neden olabilir. Bu inceleme sürecinde ortaya çıkar ve müşteri bilgilendirilir.

Halıları Nasıl Kurutuyorsunuz?

Halkalı halı yıkama servisinde, halılarınız özel kurutma odalarımızda %98 oranında nemi alınarak daha sonra doğal kurutma alanımızda tamamen doğal bir ortamda kurutulmakta böylece temiz hava iyice nüfuz etmektedir.

Kuruma işlemi tamamlandığında halınızdaki nemin tamamı alınmış ve küf oluşumuna karşı özel solüsyonlar uygulanarak kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Halkalı Halı Yıkama Fiyatlarınız Nedir?

Her halı farklı şekilde üretilmektedir. İplik türü, dokuma türü gibi birçok etken bulunmaktadır. Ayrıca tüm halıların farklı yıkanma talimatları bulunmaktadır.

Bu yüzden halı ve varsa leke türüne göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. En sağlıklı fiyatlamayı yapabilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin.

Halılar Yıkandıktan Sonra Dahamı Hızlı Kirleniyor?

Bu yaygın bir efsanedir, ancak bazı durumlarda doğru olabilir.

Halı kötü temizlenirse, temizlendikten sonra daha çabuk kirlenebilir. Bazı halı temizleme şirketleri, halılarda biriken yağ kalıntılarını temizlemeyen düşük kaliteli ürünler kullanır.

Bu, temizlik tamamlandıktan sonra daha fazla toz ve kirin yapışacağı anlamına gelir.

Diğer temizlik şirketlerinin iş için doğru ekipmanı yoktur, bu nedenle temizlik ürünleri halı elyafında kalıntılar bırakır. Başlangıçta halınız temiz görünecek, ancak hızla daha fazla kir çekecektir.

Halkalı halı yıkama’da yalnızca en kaliteli ürün ve ekipmanları kullanıyoruz ve her uygulamada son derece titiz davranıyoruz. Bu, halınızın sadece bitirdiğimizde tamamen temiz olacağı değil, aynı zamanda daha uzun süre temiz kalacağı anlamına gelir.

Halkalı Yetkili Halı Yıkama Servisi

 • Halılarınızın papatya gibi taze kokmasını ister misiniz?
 • İnatçı lekelerden kurtulmak mı istiyorsunuz?
 • En sevdiğiniz halının eski ihtişamına geri döndüğünü görmek ister misiniz?
 • Halı yıkama uzmanı, yetkili Halkalı halı yıkama servisini arayın!

Halılarınız, evinizin görünümüne ve hissiyatına çok şey katıyor. Halılarınız kirliyse, yaşam alanınızdaki atmosferi değiştirir. Kir halının lifleri içinde kolayca birikerek evinize düzensiz bir görünüm kazandırabilir ve bazen hoş olmayan kokular da verebilir. Evcil hayvanınız varsa, bu sorun daha kötü olabilir.

Endişelenmeyin! Halkalı halı yıkama çok çeşitli hali yikama seçenekleriyle size yardımcı olmak için daima burada! Halılarınızın kısa sürede yeni gibi görünmesini ve harika kokmasını sağlayacağız!

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Neden Halkalı Halı Yıkama Servisi?

 • Halkalı halı yıkama da herşeyden önce, “Kişiye Özel Halı Yıkama Sistemi” bulunmaktadır. Sağlığınızı önemsiyoruz ve uygulamalarımızda hiçbir ek masraftan kaçınmayarak en değerli yatırımları yapıyoruz.
 • %100 Müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.
 • Güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet kalitemizi daima üst seviyede tutuyoruz.
 • Piyasa koşullarına göre verdiğimiz hizmeti en ekonomik olacak şekilde dizayn ettik.
 • Müşteri portföyümüz hizmetimizden memnun olan sürekli müşterilerimizin tavsiye etmesi ile oluşuyor.
 • %100 hijyen sağlıyoruz.
 • Uzun ömürlü temiz kalmasını sağlıyoruz.
 • Söz verdiğimiz gün ve saatte teslimat yapıyoruz.

Müşterilerimizin tamamı servisimizi tavsiye ediyor.

Halkalı’da yaklaşık 300.000 müşterimizin tamamı ile yapılan anketlerde tüm müşterilerimiz, servisimizden aldığı hizmeti tavsiye ettiğini belirtmektedir. Başlıca sebebi ise güleryüzlü hizmet anlayışı, profesyonellik ve üstün kalitede temizlik uygulamalarımız olduğunu söylemektedirler.

Halkalı halı yıkama tüm halkalı çevresinde faaliyet göstermektedir. 25 Yıllık tecrübesi ile Halkalı’da binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz İstanbul’un nadir halı yıkamacılarından biri olan Halkalı halı yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

25 yıldır sadece halı yıkıyoruz!

Kuzey halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.

2017 yılı başı itibari ile Halkalı ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece halkalıya hizmet vermektedir.

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımızda başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır. Halılarınızın hangi aşamalardan geçtiğini merak ediyorsanız “Halı Yıkama Aşamaları” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Halkalı halı yıkama Avrupa’nın 1 nuramalı halı şampuanı ERA111 kullanıyor!

Era 111 halı şampuanları Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanıdır. Antibakteriyel, sağlık bakanlığı onaylı, çeşitli üniversitelerin laboratuvarlarında incelenmiş en kaliteli halı şampuanı özelliğine sahiptir. Halılarınızı korozyona ve mikroplara karşı korur. Dokusuna zarar vermez ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlar.

Halkalı Halı Yıkama dendiğinde aklınızda bulunsun; Kuzey Halı Yıkama

Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Yastık Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Kuzey halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halkalı Halı Tamiri

Halkalı halı tamiri yaptırabileceğiniz firma yok denecek kadar azdır. Atadan dededen kalma veya Antika halılarınız zamanla yıpranmış ve korozyona uğramaya başlamış olabilir. Uzun yıllar bu halıları saklamak, nesilden nesile bırakmak isteyebilirsiniz. Bu görüşte olan yüzlerce müşterimiz ile yıllardır karşılaşıyoruz. Yıllarını halı dokuma işine vermiş işinde ehil ustalarımız tarafından her türlü Antika vb. eski halılarınızı orjinaline uygun olarak tadilattan geçiriyoruz.

Halılarınızda kesinlikle tadilat izi kalmaz!

Halının dokuma cinsine göre kendi orjinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

 

Sizde halkalıda yaşıyorsanız, halkalıdaki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Kuzey Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama Servisi

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: [last-modified]

Servis Bölgeleri

Comments

 • Sevda Demiryürek ,

  Halılarımı herzaman yıkattığım tek halı yıkama servisimdir tüm halkalı halkına tavsiye ediyorum. Bana göre avrupa standartlarında bir firma.. bu arada yeni siteniz çok hoş ve kurumsal olmuş

  • Kuzey Halı Yıkama ,

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin mutlu ve memnun olduklarını görmek bizleri, işimize daha çok ehemmiyet vermeye yöneltiyor. Sağlıklı bir yaşam dileklerimizle…

 • Aysun Karaagac ,

  Halkalıya Taşındıgımdan bu yana kuzey halı yıkama ile çalışıyoruz Memnunuz çalışanlarda çok Terbiyeli. Biz eski müşterilere biraz indirim yapın 🙂

 • Leave a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Shaggy Halı Nasıl Temizlenir?
  Next reading
  Yün Halı Nasıl Temizlenir?
  Hızlı Ara!