Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi

Halkalı Halı Yıkama Servisi

Kuzey halı yıkama tüm halkalı çevresinde faaliyet göstermektedir. 15 Yıllık tecrübesi ile halkalıda binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz İstanbul’un nadir halı yıkamacılarından biri olan Kuzey Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

15 yıldır sadece halı yıkıyoruz!

Kuzey halı yıkama bir oto yıkama servisi değildir. Halı yıkama sektöründe 5000m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir.

Kuzey halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.

2017 yılı başı itibari ile Halkalı ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece halkalıya hizmet vermektedir.

Kuzey halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımızda başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır. Halılarınızın hangi aşamalardan geçtiğini merak ediyorsanız “Halı Yıkama Aşamaları” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kuzey Halı Yıkama Avrupa’nın 1 nuramalı halı şampuanı ERA111 kullanıyor!

Era 111 halı şampuanları Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanıdır. Antibakteriyel, sağlık bakanlığı onaylı, çeşitli üniversitelerin laboratuvarlarında incelenmiş en kaliteli halı şampuanı özelliğine sahiptir. Halılarınızı korozyona ve mikroplara karşı korur. Dokusuna zarar vermez ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlar.

Halkalı Halı Yıkama dendiğinde aklınızda bulunsun; Kuzey Halı Yıkama

Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Yastık Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Kuzey halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halkalı Halı Tamiri

Halkalı halı tamiri yaptırabileceğiniz firma yok denecek kadar azdır. Atadan dededen kalma veya Antika halılarınız zamanla yıpranmış ve korozyona uğramaya başlamış olabilir. Uzun yıllar bu halıları saklamak, nesilden nesile bırakmak isteyebilirsiniz. Bu görüşte olan yüzlerce müşterimiz ile yıllardır karşılaşıyoruz. Yıllarını halı dokuma işine vermiş işinde ehil ustalarımız tarafından her türlü Antika vb. eski halılarınızı orjinaline uygun olarak tadilattan geçiriyoruz.

Halılarınızda kesinlikle tadilat izi kalmaz!

Halının dokuma cinsine göre kendi orjinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

 

Sizde halkalıda yaşıyorsanız, halkalıdaki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Kuzey Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0850 302 01 02

Servis Bölgeleri

Comments

 • Sevda Demiryürek ,

  Halılarımı herzaman yıkattığım tek halı yıkama servisimdir tüm halkalı halkına tavsiye ediyorum. Bana göre avrupa standartlarında bir firma.. bu arada yeni siteniz çok hoş ve kurumsal olmuş

 • Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Başakşehir Halı Yıkama
  Next reading
  Ataköy Halı Yıkama