Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi 0212 639 82 82

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama servisi 20 yıllık deneyimi, Avrupa’dan ithal özel makina parkuru ve 100% müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetinizdedir.

“Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel yıkanır.”

Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası olan firmamız, 5000 m² kapalı alanı ve günlük 2000 m² halı yıkama kapasitesi ile profesyonel halı temizlik hizmetleri konusunda mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunuyor. Firmamız Avrupa’nın bir numarası ERA 111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. Era 111 halılarınızı ilk günkü parlaklığında, pırıl pırıl temizler, Halı diplerine yerleşen kir ve pası söker atar.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Kayaşehir halı yıkama firmamız ücretsiz servis ağı sayesinde heran çağrılarınızı beklemektedir. Arayın gelelim, halılarınızı tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi 0212 639 82 82
Kayaşehir Halı Yıkama Servisi

“Halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Hergün evimizde geçirdiğimiz vaktin tamamı halılarımızın üzerinde geçiyor. Çocuklarımız halılarımızın üzerinde büyüyor, evcil hayvanlarımız halılarımızın üzerinde yaşıyor, üzerinde yalın ayak günboyu dolaşıyor, tenimizle temas ediyoruz. Bu yüzden halı temizliği büyük önem arz ediyor. Halı diplerinde yuvalanmış mikroplar ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir, bu bağlamda halılarınızı profesyonel bir halı yıkamacıda yıkatmanız çok önemlidir.

Geçtiğimiz yıl yapılan bir araştırmaya göre, ortalama bir evin halıları, tuvalet klozetlerinden 12 kat daha fazla bakteri barındırıyor. Bunların  başlıca sebepleri, dış etkenler, evcil hayvanlar ve çerez vb. kırıntıları oluşturuyor. Evde yapılan düzenli süpürme işlemi yalnızca yüzeysel bir temizlik sunuyor. Yüzeyde bulunan kaba toz vb. atıklar temizleniyor ancak kumaş dibine yerleşmiş olan zararlılar için temizlendiklerini söyleyemeyiz.
Bu sebeple her altı ayda bir profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışmanız, sağlığınız açısından büyük önem taşıyor.

Çağırdığınız servisin liyakat sahibi olduğundan emin olmanız gerekir. Günümüzde merdiven altı veya oto yıkamacılarda yıkanan halılar eskisinden daha çok bakteri taşırlar. Öyle ki yüzlerce halının bir havuz içinde kirli su ile bir arada yıkanması çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde bir otomobilin motoru ile aynı ortamda yıkanan halılar için temizlendi diyebilmek mümkün değildir. Firmamız 20 yıllık deneyimi ile Kayaşehir Halı Yıkama da modern makine parkuru sayesinde neredeyse el değmeden halı temizleme uygulamalarını hizmetinize sunuyor.

Başakşehir Halı Yıkama sayfamızı da inceleyin

Temiz derken, gerçekten temiz demek istedik!

Halı yıkama sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olan Kayaşehir Halı Yıkama 2000’li yılların başında İstanbul Bahçelievler’de Nurettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. Gelişen müşteri portföyü ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak başta kurumsal web sitesi olmak üzere günümüzde 5000 m² kapalı alanda İstanbul’lulara halı, perde, yorgan, yastık, battaniye, koltuk yıkama ve halı tamiri gibi hizmetleri profesyonel olarak hizmetinize sunmaktadır. Siz de kurumsal bir halı yıkama firması ile çalışmak istemez misiniz?

 

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 2 Kasım 2019 @ 18:06:52

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Sefaköy Halı Yıkama
Next reading
Halı Tamiri – Saçak Tamiri
Hızlı Ara!