Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi 0212 639 82 82

Kayaşehir Halı Yıkama servisi 20 yıllık deneyimi, Avrupa’dan ithal özel makina parkuru ve 100% müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetinizdedir.

“Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel yıkanır.”

Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası olan firmamız 5000m² kapalı alanı ve günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile profesyonel halı temizlik hizmetleri konusunda mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunuyor. Firmamız Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. Era111 halılarınızı ilk günkü parlaklığında, pırıl pırıl temizler, Halı diplerine yerleşen kir ve pası söker atar.

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama firmamız ücretsiz servis ağı sayesinde heran çağrılarınızı beklemektedir. Arayın gelelim, halılarınızı tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi 0212 639 82 82
Kayaşehir Halı Yıkama Servisi

“Halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Hergün evimizde geçirdiğimiz vaktin tamamı halılarımızın üzerinde geçiyor. Çocuklarımız halılarımızın üzerinde büyüyor, evcil hayvanlarımız halılarımızın üzerinde yaşıyor, üzerinde yalın ayak günboyu dolaşıyor, tenimizle temas ediyoruz. Bu yüzden halı temizliği büyük önem arz ediyor. Halı diplerinde yuvalanmış mikroplar ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir, bu bağlamda halılarınızı profesyonel bir halı yıkamacıda yıkatmanız çok önemlidir. Çağırdığınız servisin liyakat sahibi olduğundan emin olmanız gerekir. Günümüzde merdiven altı veya oto yıkamacılarda yıkanan halılar eskisinden daha çok bakteri taşırlar. Öyle ki yüzlerce halının bir havuz içinde kirli su ile bir arada yıkanması çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde bir otomobilin motoru ile aynı ortamda yıkanan halılar için temizlendi diyebilmek mümkün değildir. Firmamız 20 yıllık deneyimi ile Kayaşehir Halı Yıkama da modern makina parkuru sayesinde neredeyse el değmeden halı temizleme uygulamalarını hizmetinize sunuyor.

Temiz derken, gerçekten temiz demek istedik!

Halı yıkama sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olan Kayaşehir Halı Yıkama 2000’li yılların başında İstanbul Bahçelievler’de Nurettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. Gelişen müşteri portföyü ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak başta kurumsal web sitesi olmak üzere günümüzde 5000m² kapalı alanda İstanbullulara halı, perde, yorgan, yastık, battaniye, koltuk yıkama ve halı tamiri gibi hizmetleri profesyonel olarak hizmetinize sunmaktadır. Siz de kurumsal bir halı yıkama firması ile çalışmak istemez misiniz? Şimdi bizi arayın!

Müşteri Hizmetleri: 0212 639 82 82

Arama yapmak için numaranın üzerine tıklayın.

Kayaşehir Halı Yıkama Servisi 0212 639 82 82
Kayaşehir Halı Yıkama
Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Sefaköy Halı Yıkama
Next reading
Halı Tamiri