Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama ve hertürlü halı tamiri servisi

Küçükçekmece halı yıkama servisinde halılarınız kişiye özel yıkanır. Başkalarının halıları ile asla karışmadan 100% hijyen garantili profesyonel bir halı yıkama deneyimi için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Halı Yıkama Şampuanları

Küçükçekmece halı yıkama servisi olarak “Vegan” şampuanlar kullanıyoruz. Halılarınıza hiçbir şekilde zarar verecek veya en önemli sağlığınız için problem çıkartabilecek hiçbir bileşeni kullanmıyoruz. Tüm temizlik işlemlerimiz halı yıkama talimatnamesine uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Çıkmayan leke durumlarında talimatname dışında bir işlem yapılması söz konusu olmadığından müşterilerimiz önceden haber verilerek rutin yıkama işlemleri yapılmaktadır. Unutmayın! hizmet sağlayıcınız çıkmayan bir lekeyi çıkartmayı vaad ediyorsa mutlaka sağlığa zararlı materyaller kullanılacaktır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bu tür durumlara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Kuzey Halı Yıkama, halı yıkama firmaları’nın ilklerindendir. Birçok etkinlikte ilçemizde tanınırlığımızı artırmak adına çeşitli sponsorluklar ve etkinliklere destek veren firmamız Küçükçekmece halı yıkama dendiğinde istisnasız ilk akla gelen halı yıkama servisi olma özelliğine sahiptir.

Son teknoloji ürünü halı yıkama parkurumuzda halılarınız özenle yıkanır ve asla başkalarının halıları ile karışmaz! Sürekli devirdaym, tamamen temiz su ile CNC makinalarımızca yıkanmakta, özel nem alıcı kurutma odalarımızda kurutulmaktadır.

“Küçükçekmece Halı Yıkama Servisinde Halılarınız daha uzun ömürlü ve daha temiz!”

Unutmayın! Kaliteli temizlik uzman ellerde mümkündür! Bu sayfada olduğunuza göre sizde Küçükçekmece’de halı yıkama servisi arıyorsunuz demektir. Vakit geçirmeden bizi arayın! gelip halılarınızı alalım, evinize bahar havası katacak tertemiz bir halı yıkama hizmetini Küçükçekmece’deki binlerce müşterimize sunduğumuz gibi sizede yaşatalım.

Küçükçekmece halı yıkama fiyatları, müşteri memnuniyeti garantisi politikamız neticesinde büyük bir titizlikle dizayn edilmiştir. Her halının kendine has bir yıkama tekniği ve buna göre de malzemeleri mevcuttur. Bu yüzden tüm halı türlerinin fiyatlarında farklılıklar vardır. Firmamız bütün bu fiyatlamayı müşterilerimizin memnuniyeti için en ekonomik olacak şekilde sunmaktadır.

Halı Yıkama

Firmamız bünyesinde şimdi Küçükçekmece Halı Tamiri hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz! Halı Tamiri ile ilgili bilgileri https://kuzeyhaliyikama.com/hali-tamiri.html/ makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 31 Ekim 2019 @ 15:58:36

Servis Bölgeleri

Comments

 • Ceyda özen ,

  Küçükçekmece Kuzey Halı yıkama firmasını tek geçerim

 • ayfer ,

  küçükçekmece halı yıkama firmasından memnun kaldık

 • Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Bahçelievler Halı Yıkama
  Next reading
  Bahçeşehir Halı Yıkama
  Hızlı Ara!