Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama Servisi 0212 639 82 82

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama Servis hizmetlerimizi Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikasında gerçekleştiriyoruz. 20 yıldır halı yıkama sektöründe hizmet veren fabrikamız geçen yıllar içinde her yıl yaptığı ar-ge çalışmaları ile geliştirdiği makina parkuruna yeni makinalar ekleyerek halı yıkama hizmet sektöründe Türkiye’de 1 numaradır.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır.

Avrupadan ithal özel bant sistemli makina parkurumuzda halılarınız el değmeden ve başkalarının halıları ile karışmadan, sadece size özel olarak yıkanmaktadır. Tesislerimiz tam otomatik özel sistemlerle donatılmış, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmaktadır. Firmamızda Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanılmaktadır. Era111 halıya derinlemesine nüfuz ederek kirden, tozdan eser bırakmaz. Halılarınız ilk günkü canlılığında rengarenk parıldar ve 100% hijyenik olarak uzun süre temizliğini korur. Era111 antibakteriyel, antistatik ve antialerjik doğal materyallerden oluşmaktadır.

Halılarınızı profesyonellere teslim edin!

Sefaköy Halı Yıkama 0850 302 01 02
Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası

Sefaköy halı yıkama uygulamaları 20 yıllık bilgi birikimi ve profesyonel bir anlayışla gerçekleşmektedir. Çağrınızdan itibaren geçen tüm süreçler tam profesyonellik içerir. İstanbul Avrupa Yakasında gezici servislerimiz Sefaköy halı yıkama servisi arayan tüm müşterilerimizin her an çağrılarını beklemektedir.

Sefaköy’de Halı Yıkama

Halı yıkama ciddiyet gerektiren bir uygulamadır. Evde yapılan süpürme işlemi halıyı sadece yüzeysel olarak temizler, halı diplerine yerleşen toz ve mikroplar burada yuvalanarak büyük bir hızla çoğalır. Hepimiz evimizde geçirdiğimiz tüm vakitlerimizi halılarımızın üzerinde geçiriyoruz. Çocuklarımız, evcil hayvanlarımız tüm ailemiz halılarımızın üzerinde uzanır, yalınayak geziniyoruz. Tüm bunları düşündüğümüzde kapınıza çağırdığınız Sefaköy halı yıkama servisinin liyakat sahibi bir firma olup olmadığını iyi anlamak gerekir. Merdivenaltı bir halı yıkamacıda yıkanan halılar, zeminde oluşturulmuş ilkel bir havuzda onlarca halının bir arada yıkandığı mikrop yuvalarından başka birşey değildir. Bir oto yıkamacıda yıkanan halılarda benzer şekilde hijyen koşullarından uzaktır. Halılarınızın bir otomobilin motorunun yıkandığı bir ortamda yıkandığını düşünürseniz durumun vehametini daha iyi anlaya bilirsiniz.

Profesyonel bir halı yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Arayın gelelim, halılarınızı adresinizden ücretsiz olarak alıp, bir güzel yıkayalım ve söz verdiğimiz gün ve saatte adresinize tekrar teslim edelim. Dilerseniz kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 31 Ekim 2019 @ 20:47:41

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bakırköy Halı Yıkama
Next reading
Kayaşehir Halı Yıkama
Hızlı Ara!