+90 212 639 82 82

Sosyal Medyada Biz}

Merhaba!
Kuzey Halı Yıkama Servisi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden "Müşteri Yorumları" sayfamızdan firmamız hakkındaki görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!
Müşteri Yorumlarıž »

Tarihçe

Kuzey Halı Yıkama San. ve Tic. ::::::::::::::::::::::::::::::::::

     Nurettin Yılmaz tarafından 2000 yılında kurulan Kuzey Halı Yıkama San. ve Tic. aradan geçen yıllar içinde sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Daha kurulum aşamasındayken neredeyse hiçbir Halı Yıkamacı‘nın web sayfası yokken, ciddi bir ön görüde bulunmuş ve ilk adım olarak kurumsal web sayfasını kurmuştur.

Kurumsallığından hiç taviz vermeden o günden bugüne sayısı 100 binlere varan müşteri portföyüne sahiptir. Kuzey Halı Yıkama ilk servisini 2000 yılında İstanbul Bahçelievler’de kurmuş, işyerini dahada büyütmek adına sırasıyla 2006 Bağcılar, 2012 Küçükçekmece ve son olarak 2016 İkitelli’de 5000m² kapalı alanıyla muazzam bir tesis haline gelmiş, halı yıkama sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

 

Kuzey Halı Yıkama Nurettin Yılmaz

 

Günümüzde halı yıkama, halı tamiri, koltuk yıkama, yerinde yıkama gibi birçok temizlik alanında faaliyet gösteren Kuzey Halı Yıkama önümüzdeki dönemde de dikkat çekecek yeniliklerle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

CLOSE
CLOSE