Tarihçe

     Nurettin Yılmaz tarafından 2000 yılında kurulan Kuzey Halı Yıkama San. ve Tic. aradan geçen yıllar içinde sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Daha kurulum aşamasındayken neredeyse hiçbir Halı Yıkamacı‘nın web sayfası yokken, ciddi bir ön görüde bulunmuş ve ilk adım olarak kurumsal web sayfasını kurmuştur.

Kurumsallığından hiç taviz vermeden o günden bugüne sayısı 100 binlere varan müşteri portföyüne sahiptir. Kuzey Halı Yıkama ilk servisini 2000 yılında İstanbul Bahçelievler’de kurmuş, işyerini dahada büyütmek adına sırasıyla 2006 Bağcılar, 2012 Küçükçekmece ve son olarak 2016 İkitelli’de 5000m² kapalı alanıyla muazzam bir tesis haline gelmiş, halı yıkama sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

 

Kuzey Halı Yıkama Nurettin Yılmaz

 

Günümüzde halı yıkama, halı tamiri, koltuk yıkama, yerinde yıkama gibi birçok temizlik alanında faaliyet gösteren Kuzey Halı Yıkama önümüzdeki dönemde de dikkat çekecek yeniliklerle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Steps for Use • Assemble all of your necessary supplies. This study had limitations, including that few patients had a myocardial infarction making it difficult to assess an association with the drug. In the event of anaphylactic shock, treatment with the product should be discontinued immediately and current standard medical treatment for shock should be implemented リンク. Mutations in the fibrinogen gene cluster accounting for congenital afibrinogenemia: an update and report of 10 novel mutations.

Hızlı Ara!