Yeşilköy Halı Yıkama

yesilkoy hali yikama - Yeşilköy Halı Yıkama

Yeşilköy Halı Yıkama halı, koltuk, yastık, battaniye, antika halı, iran halısı vb. eşyalarınızı özel tekniklerle Avrupa’dan ithal CNC makinalarımızda yıkıyoruz.

Halı yıkama sektöründe 15 yıllık tecrübemizle yeşilköy halı yıkama hizmetleri veriyoruz. İşimizde kurumsallık ve %100 müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz bunun için sosyal medya dahil tüm mecralarda müşterilerimiz, firmamız hakkında görüşlerini belirtiyorlar.

Müşteri Yorumları sayfamızdan sizde firmamız hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilerimizin firmamız hakkında yapmış oldukları değerlendirmelere göz atabilirsiniz.

Yeşilköy halı yıkama firmaları arasında kuzey halı yıkama yaptığı inovatif çalışmalarla hizmetlerine her yıl bir yenisini ekliyor. Artık Kuzey Halı Yıkama’dan aldığınız hizmetleri kapıda kredi kartı ile de ödeyebilir, dilerseniz taksit yaptırabilirsiniz.

Firmamızda halılarınız hangi halı yıkama işlemlerinden geçiyor merak ediyorsanız Halı Yıkama Aşamaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kuzey Halı Yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz!

Yeşilköy halı yıkama fiyatları ve kalitesiyle Kuzey halı yıkama binlerce müşteri portföyüne sahiptir. Yeşilköy’de firmamızı tercih eden müşterilerimizin tamamı hizmet kalitemizden dolayı sürekli olarak olumlu dönüşlerde bulunmaktadırlar.

Kuzey halı yıkama olarak yeşilköy halı yıkama hizmetlerimizi Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax ile uyguluyoruz. Halılarınız ERA111 ile herzaman daha temiz ve daha parlak bir görünüme kavuşur. Antibakteriyel, Antialerjik ve Antistatik özelliklerinin yanında mükemmel kokusuyla evinizde bahar havası estirir.

Sizde yeşiköy halı yıkama firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Arayın gelelim. Müşteri hizmetlerimiz günün her saati çağrılarınızı bekliyor. Ücretsiz servis olanaklarımızla daima hizmetinizdeyiz.

Kuzey Halı Yıkama

Müşteri Hizmetleri: 0850 302 01 02

Arama yapmak için numaranın üzerine tıklayın.

 

Servis Bölgeleri

Comments

 • Buket TERZİOĞLU ,

  2014 den Beri Halılarımı Size Yıkatıyorum. Sizden Memnunum Ev Temizliği için Hizmet vermeye ne zaman başlayacaksınız

 • Sebahat Ceylan ,

  Halılarım tertemiz geldi teşekkür ederim fakat biraz koku yapmıştı poşet içerisinde kaldı açmadım 1-2 gün ondan olabilirmi acaba ?

  • Kuzey Halı Yıkama ,

   Merhaba,

   Halılarınızı teslim alır almaz paketinden çıkartmanız, temiz hava almasını sağlamanız gerekiyor. Böylelikle koku vb. etkenlerden uzak tutmuş olursunuz.

   Teşekkürler.

 • Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Bağcılar Halı Yıkama
  Next reading
  Halkalı Halı Yıkama Fiyatları