Yeşilyurt Halı Yıkama

yesilyurt hali yikama 1 - Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama Servisi 20 yıldır Türkiye halı yıkamacılığına öncülük eden, profesyonel ekip ve ekipmanları ile geleceğin halı yıkama hizmetlerinde söz sahibi firmalardan birisidir. 5000m² kapalı alanı ile günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip tesislerimizde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.

Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax ile halılarınız ilk günkü canlılığında ve antibakteriyel özelliği sayesinde içiniz rahat, eviniz bahar havasında olsun. Yeşilyurt halı yıkama hizmetlerimiz aynı gün ücretsiz servis ağı, yüzdeyüz müşteri memnuniyeti politikası ile icra edilmektedir.

Halılarınızı yetkinliğinden emin olmadığınız firmalara teslim etmeyin!

Yeşilyurt halı yıkama firması arıyorsanız Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olan Kuzey Halı Yıkama tam aradığınız halı yıkama servisidir. Servisimizde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, iran halısı yıkama, antika halı yıkama, halı tamiri gibi birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Avrupa’dan ithal edilen özel makina parkurumuzda halılarınız derinlemesine temizlenir. Bakterilere karşı direnç sağlar ve bahar havasında mis gibi kokar.

Yeşilyurt’ta binlerce kişi Kuzey Halı Yıkamayı tercih ediyor.

Yeşilyurt halı yıkama firmamızda müşteri memnuniyeti kalite politikalarımızın başında geliyor. Buna göre tüm müşterilerimiz için web sayfamızda tüm sayfalarda ve Müşteri Yorumları sayfamızda şeffaf yorum özelliğimizi aktif ettik. Sizde firmamızda almış olduğunuz hizmete dair deneyimlerinizi diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için paylaşabilir, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Yeşilyurt halı yıkama hizmetleri İstanbul Avrupa Yakasında tüm ilçelerde süper hızlı servis ağı ile aynı gün adresinize ulaşır. Söz verdiğimiz gün ve saatte tekrar adresinize teslim edilir. Dilerseniz istediğiniz ileri bir tarihte de teslimat yapabiliriz. Bunların dışında kapıda kredi kartı ile isteğe bağlı taksitli ödeme de yapabilirsiniz.

Sizde profesyonel bir halı yıkama firması ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın, gelelim, halılarınızı tertemiz bir şekilde yıkayıp tekrar teslim edelim.

Yeşilyurt Halı Yıkama
Yeşilyurt Halı Yıkama Hizmetleri

 

Yeşilyurt Halı Yıkama

 

Müşteri Hizmetleri: 0212 639 82 82

Arama yapmak için numaranın üzerine tıklayın.

Kuzey Halı Yıkama Hizmetleri, bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Yeşilyurt Halı Yıkama
Next reading
Basın Sitesi Halı Yıkama