Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama servisinde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, yalnızca size özel olarak yıkanır. Servisimiz Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olma özelliğine sahiptir. Bunun nedeni 5000m² kapalı alanda, günlük 2700m² halı yıkama kapasitemiz ve 20 araçlık filomuzdur.

Sertifika eğitimli elemanlarımız ve avrupa’dan ithal özel makine parkurumuz en temiz hizmeti verebilmek için özenle dizayn edilmiştir.

Uzmanlar uyaruyor! İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.
Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Zeytinburnu Halı Yıkama Bilmeniz Gerekenler

Halılarınız, kullanıma da bağlı olarak, zamanla yıpranır. Kumaş diplerine ortam ve dış etkenlere bağlı olarak toz, alerjen ve akarlar birikir. Akarlar insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden parazitlerdir ve çok hızlı bir şekilde ürerler. Sayıları çok kısa sürede milyonlara ulaşır. Günlük yaşamın artıklarını genellikle elektrikli süpürgeler yardımı ile temizlediğimizi zannederiz. Oysa ki gerçekte öyle mi? Hayır! sadece zararlıları halı kumaşının dibine itmiş oluruz. Yüzeydeki kaba tozları temizlemekten başka bir şey yapmış olmayız.

İşte bu sebeple bütün temizlik uzmanları minimum altı ayda bir profesyonel bir halı yıkama servisinde, halılarınızı mutlaka yıkatmanızı öneriyorlar. Zeytinburnu halı yıkama servisi, halı kumaş diplerinde birikmiş bütün zararlıları %99,9 oranında temizlemeyi müşterilerine garanti eder!

Fiyat Politikamız

Zeytinburnu halı yıkama servisi fiyatlarını, günümüz piyasa koşullarına göre, aşağıda sıralanan etkenler baz alınarak en uygun ekonomik şekilde dizayn edilmiştir.

Bunlar;

  • Halı türü
  • Leke türü
  • m² birimi
  • Lokasyon
  • Talimatname
  • Temizleme yöntemi
  • Bakım/Onarım

Müşterilerimiz bizi makul fiyatlarla en kaliteli hizmeti veren bir firma olarak tanımlıyorlar ve bu değerlerle biz de her bireysel ve kurumsal müşterimize gereken hizmeti en iyi şekilde sunmanın gururunu taşıyoruz.

Eğitimli ekiplerimiz Zeytinburnu halı yıkama konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder ve aynı zamanda sizin ve misafirleriniz için evlerinizi daha iyi ve daha temiz bir ortam haline getirmeyi amaçlıyorlar.

Kullandığımız detarjanlar, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için Vegan özellikli, doğal ürünlerden oluşmaktadır. Servisimizde halılarınızın sağlığı bize emanet! Böylece, ister rengi solmuş olsun, ister yıpranmış olsun. Tüm halılarınız üstün ve profesyonel bir temizlik sürecinden geçerek evlerinize seriliyor.

Siz de şimdi profesyonel bir halı yıkama deneyimi yaşamak ister misiniz? Şimdi bizi arayın! Gelip halılarınızı 100% hijyen garantili olarak temizleyelim.

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 2 Kasım 2019 @ 20:18:40

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Müşteri Yorumları
Next reading
Zeytinburnu Halı Yıkama
Hızlı Ara!