Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları ve kalitesi ile bağcılarda hizmetinizdedir.

Kuzey halı yıkama olarak kişiye özel halı yıkama, koltuk yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama, halı tamiri, ve stor perde yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

17 yıllık tecrübemizle sektörün öncü firmalarından birisiyiz, %100 müşteri memnuniyeti, kapıda kredi kartı ile ödeme ve ücretsiz servis gibi imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın, halılarınızı ekonomik şartlarda ilk günkü gibi tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp
Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Avrupa’dan ithal özel CNC halı yıkama makina parkurumuz, 5000m2 kapalı alanımızla halı yıkama sektörünün dev kuruluşu olan kuzey halı yıkama’da halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Firmamız Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 kullanmaktadır. ERA111, Antibakteriyel, Antialerjik ve Antistatik özellikleri ile Dünya’nın yerli üretim sayılı halı şampuanlarından biridir. ERA111 ile halılarınız ilk günkü parlaklığında ve tertemiz olur.

Bağcılar’da halı yıkama firmaları

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında Kuzey Halı Yıkama en iddialı halı yıkama fabrikası olarak ön plana çıkmakta, inpvasyon ve AR-GE çalışmaları ile sektöre her yıl yeni bir teknolojiyi kazandırmaktadır. Bağcılar halı yıkama konusunda İstanbul’un en verimli bölgeleri arasında ilk sıralarda bulunuyor.

Halılarımız üzerinde yalın ayak dolaşırız, çocuklarımız halılarımızın üzerinde emekler, uzanır ve günboyu oyunlar oynar. Evcil hayvanlarımızda evimizde halılarımızın üzerinde gezerler. Bu yüzden merdivenaltı, oto yıkamacı vb. hijyenik olmayan ortamlarda yıkattığınız halılarınız sağlığınız açısından büyük tehlikeler getirir.

Bağcılar’da halı yıkama hizmeti almak için hemen arayın! gelip halılarınızı alalım ve tertemiz bir şekilde teslim edelim.

 

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları
Bağcılar Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınız fabrikamızda yıkanırken, başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz! Kişiye özel halı yıkama sistemimizde büyük bir titizlikle yürütülen Bağcılar Halı Yıkama hizmetlerimiz Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey Halı Yıkama Tesislerinde yapılmaktadır. Bunun dışında servisimizde sunduğumuz diğer hizmetlerimizden de yüksek kalitede yararlanabilirsiniz.

Halılarınız Kuzey Halı Yıkama’da güvende!

Facebook’ta sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. Facebook Kuzey Halı Yıkama

Müşterilerimizin yorumları bizim için çok değerlidir. https://kuzeyhaliyikama.com/musteri-yorumlari.html/ sayfamızdan daha önce yapılan yorumlara göz atabilir, sizde hizmetlerimiz hakkında yorum yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 2 Kasım 2019 @ 20:07:35

Servis Bölgeleri

Comments

 • Fadime çelik ,

  Bağcılar Bağlar mahallesinden 3 adet Halı mı verdim tertemiz getirdiler aksilik aynı gun evi su bastı tekrar aldılar indirim yaptılar sağolsunlar

 • sevim koçak ,

  Bağcılar halı yıkama firmasına teşekkürler halımızdaki tüm lekeler çıkmış.

 • Leave a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Basın Sitesi Halı Yıkama
  Next reading
  Bahçelievler Halı Yıkama
  Hızlı Ara!