Bağcılar Halı Yıkama

bagcilar hali yikama - Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları ve kalitesi ile bağcılarda hizmetinizdedir.

Kuzey halı yıkama olarak kişiye özel halı yıkama, koltuk yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama, halı tamiri, ve stor perde yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. 17 yıllık tecrübemizle sektörün öncü firmalarından birisiyiz, %100 müşteri memnuniyeti, kapıda kredi kartı ile ödeme ve ücretsiz servis gibi imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın, halılarınızı ekonomik şartlarda ilk günkü gibi tertemiz yıkayıp teslim edelim.

Halı Yıkama hizmetlerimiz hakkında görüşlerinizi bize bildirin; 111

Avrupa’dan ithal özel CNC halı yıkama makina parkurumuz, 5000m2 kapalı alanımızla halı yıkama sektörünün dev kuruluşu olan kuzey halı yıkama’da halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Firmamız Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 kullanmaktadır. ERA111, Antibakteriyel, Antialerjik ve Antistatik özellikleri ile Dünya’nın yerli üretim sayılı halı şampuanlarından biridir. ERA111 ile halılarınız ilk günkü parlaklığında ve tertemiz olur.

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında Kuzey Halı Yıkama en iddialı halı yıkama fabrikası olarak ön plana çıkmakta, inpvasyon ve AR-GE çalışmaları ile sektöre her yıl yeni bir teknolojiyi kazandırmaktadır. Bağcılar halı yıkama konusunda İstanbul’un en verimli bölgeleri arasında ilk sıralarda bulunuyor. Bağcılarda halı yıkama hizmeti almak için halılarınızı güvenilir firmalara yıkatmanız büyük önem arz ediyor.

Çünkü..

Halılarımız üzerinde yalın ayak dolaşırız, çocuklarımız halılarımızın üzerinde emekler, uzanır ve günboyu oyunlar oynar. Evcil hayvanlarımızda evimizde halılarımızın üzerinde gezerler. Bu yüzden merdivenaltı, oto yıkamacı vb. hijyenik olmayan ortamlarda yıkattığınız halılarınız sağlığınız açısından büyük tehlikeler getirir.

Bağcılar halı yıkama hizmeti almak için hemen arayın! gelip halılarınızı alalım ve tertemiz bir şekilde teslim edelim.

Kuzey Halı Yıkama

Müşteri Hizmetleri: 0850 302 01 02

Arama yapmak için numaranın üzerine tıklayın.

Bağcılar Halı Yıkama

 

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları
Bağcılar Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınız fabrikamızda yıkanırken, başkalarının halıları ile kesinlikle karışmaz! Kişiye özel halı yıkama sistemimizde büyük bir titizlikle yürütülen Bağcılar Halı Yıkama hizmetlerimiz Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası Kuzey Halı Yıkama Tesislerinde yapılmaktadır. Bunun dışında servisimizde sunduğumuz diğer hizmetlerimizden de yüksek kalitede yararlanabilirsiniz. Bağcılar halı yıkama hizmetleri.

Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bakırköy Halı Yıkama
Next reading
Yeşilköy Halı Yıkama