Basınköy Halı Yıkama

Basınköy halı yıkama hizmetleri

Basınköy halı yıkama servisi olarak 20 yıldır basınköy’lülerin hizmetindeyiz. Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olan servisimiz 5000m² kapalı alanı ile günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahiptir.

Halılarınız fabrikamızda, başkalarının halıları ile karışmadan “kişiye özel” yıkanmaktadır.

Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan ve el değmeden büyük bir titizlikle yıkanır. Doğal kurutma odalarımızda tamamen doğal imkanlarla kurutulur ve paketlenir. Firmamızda halılarınıza büyük bir değer veriyoruz ve Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları kullanıyoruz. ERA111 antibakteriyel, antistatik ve antialerjik özellikleri ile mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunuyor.

Basınköy halı yıkama firmaları arasında daima öncü bir kuruluş olarak %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyor, buna göre her yıl çalışmalarımızı, müşteri odaklı revize ediyoruz.

Basınköy’lü hanımların %80’i bizi tercih ediyor.

 

 

Kuzey Halı Yıkama Hizmetleri, bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Basınköy Halı yıkama hizmetlerinde hertürlü halınızı yıkatabilirsiniz. Her halıyı kendi cinsine göre, özel halı yıkama teknikleri ile yıkıyoruz. Bilindiği üzere her halı aynı yıkama işlemine tabi tutulamaz örneğin, antika halıları makina halıları ile aynı şekilde yıkanması halının antika olması sebebi ile deformasyonlara yada renk atmalarına maruz kalabilir. Bu yüzden her halının yıkanma şekli farklıdır. Bu tür hassas halılarınızı yıkamacınıza teslim etmeden önce yıkama hakkında bilgi alınız. Güvenilir olmayan kişilere halılarınızı teslim etmeyiniz.

Basınköy halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Basınköy’de 20 yılı aşkın süredir binlerce müşterimize hizmet veriyoruz. Bu yüzden Basınköy halı yıkama firması dendiği zaman akla ilk gelen firma olma özelliğine sahibiz. Bize 20 yıldır halılarını güvenerek teslim eden ve çevrelerine tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Servisimizde yıkatabileceğiniz hassas halı türlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 1. El Dokuma Halı Yıkama
 2. Antika Halı Yıkama
 3. Step Halı Yıkama
 4. Bambu Halı Yıkama
 5. Nepal Halı Yıkama
Basınköy Halı Yıkama Hizmetleri
Basınköy Halı Yıkama Servisi

Halılarınız Kuzey Halı Yıkama’da güvende!

Basınköy Halı Yıkama

Müşteri Hizmetleri: 0212 639 82 82

Arama yapmak için numaranın üzerine tıklayın.

Gelen Aramalar:  Halı Yıkama, Basınköy El Dokume Halı Yıkama, Basınköy Antika Halı Yıkama, Basınköy Step Halı Yıkama, Basınköy Bambu Halı Yıkama, Basınköy Nepal Halı Yıkama

Servis Bölgeleri

Comments

 • Nurdan yıldırım ,

  Gerçekten paranızın karşılığını veren bir firma halılarım çiçek gibi geldi mis gibi kokuyorlar ellerinize sağlık.

  • Kuzey Halı Yıkama ,

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileği ile sağlıcakla kalın.

 • nurcan alagöz ,

  Firmanızı internetten araştırmalarım sonucu buldum daha önce halı yıkattığım firma ile sıkıntı yaşamıştık ilk başta sizi tercih ederken şüpheci davranmıştım ama halılarım teslim edildiğinde gayet iyi kaliteli bir hizmet verdiğini gördük kaliteden ödün vermediğiniz için tebrik ediyorum

 • Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Halı Tamiri
  Next reading
  Şenlikköy Halı Yıkama