Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler - Kocasinan - Yenibosna - Kirazlı - Güneşli Profesyonel Halı Yıkama Servisi

bahcelievler-hali-yikama

Bahçelievler Halı Yıkama servisinde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Profesyonel olarak dizayn edilen halı yıkama tesisimiz 5000m² kapalı alanda günlük, 2000m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksidir.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

20 yılı aşkın süredir Bahçelievler’de halı yıkama hizmeti sunan servisimiz, yılların verdiği deneyim ve hizmet sürekliliği ile Bahçelievler’de en iyi halı yıkama servisi olarak ön plana çıkıyor.

Üstün teknoloji makina parkurumuz, eğitimli, profesyonel ekiplerimiz ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi poltikalarımızla Bahçelievler’de en ucuz halı yıkama hizmetlerini en kaliteli biçimde sunuyoruz.

Bahçelievler halı yıkama’da en iyisi

Bahçelievler halı yıkama servisimiz, çağrınızdan teslimata kadar geçen zamanda halılarınız tamamen profesyonel bir süreçten geçer. Servislerimiz aşağıdaki bölgelerde günboyu hazır beklemektedir.

“Halılarınızı Profesyonellere Teslim Edin!”

Neden Bahçelievler Halı Yıkama?

Çünkü; Bahçelievlerin en iyi halı yıkama servisiyiz.
Çünkü; İşinin arkasında duran sağlam ve ender firmalardanız.
Çünkü; İşimizi severek yapıyoruz.
Çünkü; En kaliteli fiyatlarla, en kaliteli temizlik hizmeti bizde!
Çünkü; %100 Müşteri memnuniyeti garantimiz var.
Çünkü; Bahçelievler’de 300 bin müşterimiz bizi tercih ediyor.

Firmamız, avrupa’nın 1 numarası olan ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. ERA111 halılarınıza derinlemesine nufüz eder, bakteri ve lekelerden eser kalmaz.

Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama servisinde yıkanan halılarınız, her halının kendi türüne göre yıkanmaktadır. Her halı üreticisi kullandığı malzemeye en uygun yıkama talimatını halı etiketinde belirtmektedir. Servisimizde bu talimatname dışında halılarda hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Lütfen halılarınızın etiketinde bulunan yıkama talimatlarını okuyun ve halı yıkamacınızın bu talimatnameye göre yıkama yaptığını önceden teyit edin.

Firmamızda, ayrıca koltuk yıkamastor perde yıkamahalı tamiri hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Koltuk yıkama hizmetlerimizde önceden randevu almanız gerekmektedir. Koltuk yıkama hizmetlerimizi adresinizde gerçekleştirmekteyiz. Böylece müşterilerimizde temizliğe birebir şahit olmakta ve temizliğin kalitesini görerek deneyimlemektedirler.

halı yıkama hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Aşağıda verilen bilgiler doğrultusunda halılarınızı nerelerde ve hangi şartlarda yıkandığını ve yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olunması amaçlanmıştır.

Sevgili Bahçelievler’li hanımlar, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bölgemizde birçok müşterimizle artık bir aile ortamında çalışmaktayız. Hizmet alımları sürekli değişkenlik gösteren sektörlerden oluşur. Birçok müşterimiz zaman zaman farklı servislerden hizmet aldıklarını defaatle bildirmekte ve çoğu kez memnun kalmayıp servisimize dönüş yaptıklarını bildirmektedirler. Bunların başlıca sebepleri halılarınızı kim olduğunu bilmediğiniz ve yanlızca internetten bulduğunuz, temizlik firması görünümlü merdiven altı korsan yıkamacılardır.

Bahçelievler Halı Yıkama Servisi

Halı yıkama ciddi bir iştir, hergün sevdiklerimizle zaman geçirdiğimiz evlerimizin en çok temas edilen kısmı halılarımızdır. Çoğu evde yer sofralarında yemek yenir. Çocuklarımız halılarımızın üzerinde emekler, el ve ciltleri ve hatta ağızları bazen halılarla temas halindedir.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için halılarınızın profesyonel ve bilinen firmalarca yıkanması çok önemlidir. Korsan firmalar iki türlü olarak halı yıkama yapıyorlar. Bunlar başlıca “Oto yıkamacılar” ve merdiven altı yıkamacılar.

Oto yıkamada gerçekleştirilen bir halı yıkama işlemi, bir aracın motorunun ve diğer kirli bölümlerinin yıkandığı aynı mekanlarda yıkanmaktadır. Siz halınızı böyle bir ortamda yıkanırken görseydiniz istisnasız o halıyı birdaha evinize sokmazdınız.

Bahçelievler de halı yıkatırken dikkat edin!

Merdiven altı firmalarda durum bundan daha da vahim! Zira, merdivenaltı bir firmada halılar genellikle duvarları ve tavanı nemli, hiçbir şekilde havalandırması olmayan mekanlarda orta kısımda bulunan kocaman bir yer havuzu içinde tüm halıların aynı su ile yıkandığı ve içerisi inanılmaz bir koku ile dolu olan mekanlardan oluşmaktadır. Durulama işlemide yine aynı şekilde herkesin aynı havuz içinde yıkanan halıları yine aynı ortamda bulunan pis koku içindeki bir odada kurutulmakta ve üzerine parfüm sıkılarak paketlenmektedir.

Bunlar gibi yerlerden alacağınız sözde “temizlik hizmeti” sizin ve sevdiklerinizin ciddi sağlık sorunları yaşamasına sebep olacaktır. Lütfen bu uyarılarımızı dikkate alın ve sevdiklerinizi bu gibi firmalardan koruyun.

Bahçelievler bizim için önemli, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı bizim için önemli! Buna göre hizmetlerimizi her sene günün şartlarına göre güncelliyor ve yenilikleri bünyemize katıyoruz.

Servisimizde isterseniz kapıda kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

İddalıyız Türkiye’nin en iyi halı yıkama firmalarından birisiyiz. Müşteri Yorumları sayfamızdan diğer müşterilerimize ait yorumlara gözatabilir, siz de firmamızdan aldığınız hizmetler hakkında yorum yapabilir yada öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Servisimizde Era111 Halı Şampuanı Tercih Edilmektedir.

 

Son Güncelleme: 31 Ekim 2019 @ 19:59:57

 

Servis Bölgeleri

Comments

 • Çağla aydın ,

  6 yıldır kuzey halı ile çalışıyorum memnunum çok tavsiye ettim çevreme onlarda memnun tavsiye edenlere indirim yapmanınızı tavsiye ederim

  • Kuzey Halı Yıkama ,

   Merhaba, sürekli müşterilerimiz bilirler, servisimiz belirli aralıklarla kampanyalar düzenlemektedir. Kampanya, indirim ve yeniliklerimizden haberdar olmak için Facebook sayfamızdan bizi takip edin! Esenlikler dileriz.

 • Mukaddes ,

  Komşumun tavsiyesiyle yıkattım halılarımı memnun kaldım tertemiz olmuş halılarım koltuk yıkama içinde arayacağım.

 • Serpil Yavuz ,

  Bahçelievler Kuzey halı yıkamayı 2007 den beri tanıyorum tüm çevremede tavsiye ediyorum işini iyi yapan bir halı yıkama fabrikası.

 • Leave a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Previous reading
  Bağcılar Halı Yıkama
  Next reading
  Küçükçekmece Halı Yıkama
  Hızlı Ara!