İşletmemizde Avrupa’nın 1 numaralı, %100 yerli sermaye “ERA111Endüstriyel Naturemax halı şampuanı kullanılmaktadır.

Kuzey Halı Yıkama kaliteli halı temizliğinin adresi, “Müşteri Yorumları” sayfamızdan tüm müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarını inceleyip sizde yorum yapabilirsiniz.

ŞİMDİ İSTANBUL ve ANKARA’da ÜCRETSİZ SERVİS

Halı Yıkama İşlemi Zahmetli Bir İştir.

Hiç şüphesiz ki halılar, evlerin vazgeçilmez malzemelerinden biridir. Evinizi lüks ve temiz gösteren, üstelik bir modası dahi olan ve bin yıllardır kullanılan inanılmaz bir malzeme!

Peki Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kusursuz bir temizlik işlemini kusurlu insanlar yapamaz! Ne demek bu? işini ciddiye alan firmalarla çalışmak, işlemlerinizde problem yaşamamanız anlamına gelir. Eğer herhangi bir iş için başvuru yapacaksanız öncelikle liyakat ararsınız, ancak günümüzde İnternet teknolojileri sayesinde liyakati nasıl tespit edebiliriz ki?
Burada kendimize sormamız gereken bir soru var. “Acaba siz kaç halı yıkama firmasından içeri girip, halılar nasıl yıkanıyor diye baktınız?” muhtemelen hiç!” -amaaan gidip şimdi halı yıkamacının tesislerini mi gezeceğiz dediğinizi duyar gibiyim. 🙂
Pek tabii ki bunuda yapabilirsiniz ancak buna gerek bile kalmayacak bazı ipuçları var. Bunlardan birkaçını sizler için derledik umarım faydasını görürsünüz.

  • Müşteri hizmetleri görüşmelerinizde karşınızdaki yetkilinin hitabına dikkat edebilir, kurumsallığını test edebilirsiniz.
  • Kapınıza gelen servis yetkililerinin işlerini ne titizlikle yaptıklarını gözlemleyebilirsiniz.
  • Halılarınızın hangi zaman diliminde getirileceğini ve sözüne uyarak tam zamanında teslimat yapıp yapmadığına dikkat edebilirsiniz.
  • Ciddi bir firma belli zamanlarda çeşitli kampanyalar düzenler veya ödeme kolaylığı sağlar yada mutlaka bir jest yapar bunlarıda gözlemleyebilirsiniz.

Sonuçta halı yıkama hizmetinden memnun kalıp kalmayacağınızı bu ipuçları sayesinde karar verebilir, almak istediğiniz hizmetin kalitesini sağlamış olursunuz.

UNUTMAYIN!
Kalite yanında kolaylığı getirir.

Peki Kuzey Halı Yıkama Tesislerinde halılarınız ne gibi işlemlerden geçiyor? Merak ediyorsanız okumaya devam…

Müşteri hizmetlerimizle yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınır.
Halılarınız, müşteri hizmetleri yetkilisinin size verdiği süre zarfı içinde veya birlikte belirleyeceğiniz bir zamanda adresinizden teslim alınır.
Adresinize gelen ekiplerimiz halılarınızı etiketler ve makbuzunuzu teslim ederek titiz bir şekilde halılarınızı teslim alır.
Halılarınızın tesislerimizdeki ilk adresi “Halı Toz Alma Ünitesi“nde en dipteki mikro tozlar dahi halı zemininden arındırılır.
Halılarınızın bir sonraki durağı “Endüstriyel CNC halı yıkama” makinalarımızdır. Bant sistemi ile çalışan sistem bir uçtan halınızı alarak bol su ile ıslatılır. ERA111 Naturemax halı şampuanı ile otomatik halı yıkama sistemi devreye girer ve halılarınız muntazam bir yoğuşmanın içine girerek tüm lekelerden arındırılır.
Durulama işlemi gerçekleştirilir ve halılarınız “Halı Sıkma Ünitesi“ne alınır. Sıkma işlemi gerçekleştikten sonra özel nem emici makinalarımızla donatılmış kurutma odalarımızda temiz hava eşliğinde kurumaya bırakılır.
Kurutmadan sonra “Halı Yıkama Kalite Kontrol Ünitesi“ne alınan halılarınız burada halı parfümü sıkılarak “Halı Paketleme Ünitesi“ne alınır ve adresinize doğru yola çıkmak için zamanını bekler.

Dikkat ettinizmi? Her bir halı bu işlemlerden geçerken asla başkalarının halıları ile karışmadı! tamamen her halı kendi başına bu işlemlerden geçti ve kişiye özel halı temizlik işlemine maruz kaldı.
İşte halılarınız firmamızda el değmeden büyük bir titizlikle yıkanır ve özenle adresinize teslim edilir. O halde ne duruyorsunuz? Arayın gelelim halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve pak bir halı yıkama işleminden geçirerek evinize bahar havası getirelim!

İstanbul’un en büyük halı yıkama servisi Kuzey Halı Yıkama ile halılarınız ilk günkü gibi!

Müşteri Hizmetleri: 0212 639 82 82
Whatsapp: 0542 639 82 82

He unutmadan! “Müşteri Yorumları” sayfamıza yorumlarınızla katkıda bulunmayı unutmayın.