Halı yıkama hizmetlerimizi Türkiye’nin en büyük halı yıkama tesislerimizde icra ediyoruz. 5000m² kapalı alanda, günlük 2000m² halı yıkama kapasitemizle hizmetinizdeyiz!

Halı Yıkama Hizmetlerinde Türkiye’nin Markası “Kuzey”

Era111 Endüstriyel Naturemax
ERA111

İşletmemizde Avrupa’nın 1 numası, %100 yerli sermaye “ERA111″ Endüstriyel Naturemax” halı şampuanı kullanılır.

Kuzey Halı Yıkama kaliteli halı temizliğinin adresi, “Müşteri Yorumları” sayfamızdan tüm müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarını inceleyip sizde yorum yapabilirsiniz.

ŞİMDİ İSTANBUL ve ANKARA’da ÜCRETSİZ SERVİS

Hiç şüphesiz ki halılar, evlerin vazgeçilmez eşyalarıdır. Evinizi lüks ve temiz gösteren, üstelik bir modası bile olan ve bin yıllardır kullanılan inanılmaz bir ev eşyası!

Kuzey Halı Yıkama Hizmetleri
Halı Yıkama Servisi

Peki Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kendimize sormamız gereken bir soru var. “Acaba siz kaç halı yıkama firmasından içeri girip, halılar nasıl yıkanıyor diye baktınız?” muhtemelen hiç!” -amaaan gidip şimdi halı yıkamacının tesislerini mi gezeceğiz dediğinizi duyar gibiyim. 🙂

Pek tabii ki bunuda yapabilirsiniz ancak buna gerek bile kalmayacak bazı ipuçları var. Bunlardan birkaçını sizler için derledik umarım faydasını görürsünüz.

  • Müşteri hizmetleri görüşmelerinizde, karşınızdaki yetkilinin hitabına dikkat edebilir, kurumsallığını test edebilirsiniz.
  • Kapınıza gelen servis yetkililerinin işlerini ne titizlikle yaptıklarını gözlemleyebilirsiniz.
  • Halılarınızın hangi zaman diliminde getirileceğini ve sözüne uyarak tam zamanında teslimat yapıp yapmadığına dikkat edebilirsiniz.
  • Ciddi bir firma belli zamanlarda çeşitli kampanyalar düzenler veya ödeme kolaylığı sağlar yada mutlaka bir jest yapar bunlarıda gözlemleyebilirsiniz.

Sonuçta halı yıkama hizmetinden memnun kalıp kalmayacağınızı bu ipuçları sayesinde karar verebilir, almak istediğiniz hizmetin kalitesini öğrenmiş olursunuz.

UNUTMAYIN!
Kalite yanında kolaylığı getirir.

Peki Kuzey Halı Yıkama’da halılarınız ne gibi işlemlerden geçiyor? Merak ediyorsanız okumaya devam…

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınır.
Halılarınız, müşteri hizmetlerinin verdiği süre içinde veya birlikte belirlediğiniz bir zamanda adresinizden teslim alınır.

Adresinize gelen ekiplerimiz, halılarınızı etiketler ve makbuzunuzu teslim ederek titiz bir şekilde halılarınızı teslim alır.
Halıların tesislerimizdeki ilk adresi “Halı Toz Alma Ünitesi”nde en dipteki mikro tozlar dahi halı zemininden arındırılır.
Halılarınızın bir sonraki durağı “Endüstriyel CNC halı yıkama” makinalarımız.

Halı Yıkama Hizmetleri
Halı Yıkama Servisi

Bant sistemi ile çalışan sistem, bir uçtan halınızı alarak bol su ile ıslatılır. ERA111 Naturemax halı şampuanı ile otomatik halı yıkama sistemi devreye girer ve halılarınız muntazam bir yoğuşmanın içine girerek tüm lekelerden arındırılır.

Durulama işlemi gerçekleştirilir ve halılarınız “Halı Sıkma Ünitesi“ne alınır. Sıkma işlemi gerçekleştikten sonra, özel nem emici makinalarımızca kurutma odalarımızda, temiz hava eşliğinde kurumaya bırakılır.

Kurutmadan sonra “Kalite Kontrol Ünitesi“ne alınan halılarınız, burada halı parfümü sıkılarak “Halı Paketleme Ünitesi“ne alınır ve adresinize doğru yola çıkmak için zamanını bekler.

Dikkat ettinizmi? Her bir halı bu işlemlerden geçerken asla başkalarının halıları ile karışmadı! tamamen her halı kendi başına bu işlemlerden geçti ve kişiye özel halı temizlik işlemine maruz kaldı.

İşte halılarınız firmamızda el değmeden büyük bir titizlikle yıkanır ve özenle adresinize teslim edilir. O halde ne duruyorsunuz? Arayın gelelim halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve pak bir yıkama işleminden geçirerek evinize bahar havası getirelim!

İstanbul’un en büyük halı yıkama servisi  ile halılarınız ilk günkü gibi!

Müşteri Hizmetleri: 0212 639 82 82
Whatsapp: 0542 639 82 82

He unutmadan! “Müşteri Yorumları” sayfamıza yorumlarınızla katkıda bulunmayı unutmayın.