Başakşehir 4. Etap Halı Yıkama

Başakşehir 4. Etap Halı Yıkama

Başakşehir 4. Etap halı yıkama hizmeti arayanlar için mükemmel bir seçenek olacak olan bu hizmet, kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunulmaktadır. Özel olarak tasarlanmış yıkama makinesi ile halılarınız temizlenirken zarar görmemesi ve renklerinin solmaması için özen gösterilmektedir.

Kuzey Halı Yıkama Telefon
Kuzey Halı Yıkama Whatsapp

Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, öncelikle halılarının ölçülerini bize iletmelidir. Böylece halıların yıkama maliyeti belirlenip, müşterimize bilgi verilebilir. Daha sonra müşterimizin tercihine göre, evlerine giderek halıları teslim alınır veya müşterilerimizin belirlediği bir noktada halıları teslim edebiliriz.

Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Halılar yıkandıktan sonra kurutulmak üzere profesyonel kurutma makinesine yerleştirilir ve müşterilerimize teslim edilir. Halıların yıkama süreci tamamlandıktan sonra, müşterilerimize özel ambalajlama hizmeti de sunulmaktadır. Böylece halılarınız evinizde rahatlıkla kullanılmaya devam edebilir.

Başakşehir halı yıkama hizmeti, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet olup, halılarınızın temizliği konusunda endişe etmenize gerek kalmayacak. Profesyonel ekibimizle birlikte, halılarınızın eski günlerine döndürülerek, evinizin estetiğine katkıda bulunacaktır.

Şuanda Kent Mavera Halı Yıkama sayfasında bir promosyon bulabilirsiniz.
Servis Bölgeleri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Kent Meriva Halı Yıkama
Next reading
Başakşehir 3. Etap Halı Yıkama
Hızlı Ara!